O włos od tragedii: W Laskowcu ciągnik zderzył się z dwiema ciężarówkami [ZDJĘCIA]

Do zdarzenia doszło około godziny 15:30 na drodze krajowej nr 61 na odcinku Ostrołęka – Łomża w miejscowości Laskowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący jedną z ciężarówek najechał na tył poprzedzającego go ciągnika rolniczego. Siła uderzenia była tak potężna, że ciągnik zepchnięty został na przeciwległy pas ruchu, wprost pod koła rozpędzonego tira.
Szczęśliwie żaden z kierujących biorących udział w zdarzeniu nie odniósł poważniejszych obrażeń. Uszkodzone zostały jedynie pojazdy.
- Dokładne okoliczności zdarzenia ustalają funkcjonariusze ostrołęckiej policji. Do usunięcia rozbitych pojazdów z drogi konieczne okazało się ściągnięcie holownika. W związku z tym ruch na trasie Ostrołęka – Łomża w miejscowości Laskowiec przez kilka godzin odbywał się wahadłowo – poinformował nas Tomasz Żerański z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.



Zobacz również
![Stawek: Śmiertelny wypadek. Czołowe zderzenie busów. 4 osoby nie żyją. 22 zostały ranne [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/obrazy/2014/68-65924_icon.jpg)
Stawek: Śmiertelny wypadek. Czołowe zderzenie busów. 4 osoby nie żyją. 22 zostały ranne [ZDJĘCIA]

Zabrodzie: Pijany i bez prawa jazdy spowodował wypadek

Fatalny wypadek podczas meczu IV ligi: Złamana ręka bramkarza Narwi

Wypadek w Myszyńcu: 3-letnie dziecko trafiło do szpitala
![Lipowo: Śmiertelny wypadek na krajowej 8. Nie żyje 25-latek [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/obrazy/2014/zdj_13408_2_icon.jpg)
Lipowo: Śmiertelny wypadek na krajowej 8. Nie żyje 25-latek [ZDJĘCIA]
Kalendarz imprez
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
9 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
16 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
21 | ![]() |
23 | 24 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |