eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Obwodnica Ostrołęki: Limuzyna weselna zderzyła się z audi, dwie osoby w szpitalu (WIDEO, ZDJĘCIA)

REKLAMA
zdjecie 4152
Do zderzenia doszło na skrzyżowaniu obwodnicy i ul. Kołobrzeskiej (fot. eOstroleka.pl)Do zderzenia doszło na skrzyżowaniu obwodnicy i ul. Kołobrzeskiej (fot. eOstroleka.pl)
REKLAMA
zdjecie 4152
Do poważnego wypadku doszło po godz. 14 na skrzyżowaniu ulic Bohaterów Westerplatte i Kołobrzeskiej.

Limuzyna jadąca do państwa młodych skręcała w ul. Kołobrzeską. Podczas tego manewru samochód zderzył się z audi 80, które jechało ul. Bohaterów Westerplatte.

Dwie osoby jadące audi zostały odwiezione do szpitala.

Policja ustala okoliczności zdarzenia.


Więcej wydarzeń kryminalnych znajdziesz w dziale policyjnym

Materiał filmowy 1 :
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×