zdjecie 9440
zdjecie 9440
zdjecie 9440
2020-03-05T21:51:00+01:00 eOstroleka.pl
Region,

Obyczajowy skandal z udziałem radnego! Zawiadomienie do prokuratury i rezygnacja

REKLAMA
screen z filmu Zbigniewa Stonogiscreen z filmu Zbigniewa Stonogi
REKLAMA
4
2
15

Do komisarza wyborczego w Ostrołęce wpłynęła rezygnacja z mandatu wyszkowskiego radnego Prawa i Sprawiedliwości Krzysztofa S., z udziałem którego wybuchł obyczajowy skandal. Wideobloger Zbigniew Stonoga ujawnił, że radny mógł wysyłać do młodzieży z Wyszkowa swoje rozbierane zdjęcia, a do tego zapisy rozmów wskazują na ich seksualny podtekst.

Sprawę ujawnił Zbigniew Stonoga. Wczoraj na Facebooku opublikował informację o sensacyjnym odkryciu. Według niego, wiceprzewodniczący rady miasta Wyszkowa miał wysyłać dzieciom rozbierane zdjęcia ze swoim udziałem, jak również składać im niemoralne propozycje.

Na dowód tego zaprezentował również film. Wypowiada się w nim wyszkowska młodzież:

Krzysztof S. to wyszkowski radny miasta, wiceprzewodniczący rady z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Jest niezwykle aktywnym politykiem, w sieci bez trudu można znaleźć jego zdjęcia z innymi politykami z naszego regionu, jak również m.in. z konwencji Andrzeja Dudy. Radny angażował się w życie polityczne partii.

zdjecie
(Krzysztof S. - pierwszy z prawej, fot. PiS Wyszków)
 
Radny w rozmowie z "Tubą Wyszkowa" najpierw powiedział, że "raczej nie wysyłał" swoich nagich zdjęć, a później dodał, że "może gdzieś z jedno się zdarzyło". Uważa, że działania Stonogi to prowokacja.

 
- A nawet jeśli ktoś ma 16, 17, 18 lat to uważa Pan, że to jest dopuszczalne, że dorosły mężczyna wysyła swoje nagie zdjęcia nawet choćby 20-latkowi?

- Ja raczej swoich nie wysyłałem.

- Ale raczej czy na pewno Pan nie wysyłał?

- Może gdzieś się z jedno zdarzyło czy jak. Nie chciałbym teraz, żeby Pani mnie za słowo złapała, że na pewno tak nie było. Jeśli z drugiej strony była taka zaczepka, czy ktoś przysłal swoje i chciał mojego... No nie wiem

źródło: Tuba Wyszkowa


Skandal z udziałem radnego wywołał szybkie działanie - został usunięty ze struktur PiS. On sam do komisarza wyborczego w Ostrołęce złożył rezygnację z mandatu radnego. Jednocześnie, jak informuje "Tuba Wyszkowa", burmistrz Grzegorz Nowosielski złożył zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa do Prokuratury Rejonowej w Wyszkowie.

REKLAMA
zdjecie 9440
Zobacz również

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
wrzesień 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 30  31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30  1  2  3
×