eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Oceniała jedzenie na weselu w Ostrołęce. Filmik stał się hitem Tik-Toka! [WIDEO]

REKLAMA
zdjecie 3415
fot. Tiktok/zielinska_igafot. Tiktok/zielinska_iga
REKLAMA
Posłuchaj
Tik-tokerka Iga Zielińska, którą w tym serwisie obserwuje ponad 110 tys. ludzi, bawiła się na weselu w Ostrołęce i... oceniała jedzenie w sali bankietowej przy Warszawskiej. Test wypadł znakomicie, a nagranie stało się hitem internetu, obejrzanym - uwaga! - ponad milion razy.

- Jesteśmy w Ostrołęce na weselu moich przyjaciół i zaczynamy od rosołu. Rosołek przepyszny 10/10 - relacjonowała Iga. Drugie danie? Mięsko, ziemniaczki, suróweczka - klasyka gatunku. Ocena autorki materiału - 9/10.

Do tego słodki stół: beza i ciasto, które influencerka oceniła na maksymalną "dyszkę". Co ciekawe, na weselu było też sushi! - Daję 10/10 za sam pomysł sushi na weselu. To jest świetny pomysł. U nas sushi na weselu będzie na 100% - zapowiedziała.

Późniejsze dania też były oceniane - zobaczcie sami na nagraniu, co jadła autorka i jak oceniła te potrawy. I jeszcze... dokładka sushi oraz pierogi. A do tego pasztecik. Czas na podsumowanie: - Jedzenie ogólnie na tym ślubie było mega dobre! I było go bardzo dużo!

Co ciekawe, film stał się hitem Tiktoka. Obejrzano go milion razy, zyskał 52 tys. polubień i 552 komentarze, do tego ponad 3 tys. razy dodano go do ulubionych. No, to Ostrołęka znana jest też już z dobrego jedzenia na weselach!

@zielinska_iga

OCENIAM JEDZENIE NA WESELU W OSTROŁĘCE 👰🏽‍♀️🤵🏽‍♂️🕊️🍜

♬ Dancing In The Moonlight - 苏颜悦

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
grudzień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13  14
dk15  16 dk17  18  19  20  21
dk22  23  24  25  26  27  28
dk29  30  31  1  2  3  4
×