2014-08-08T08:43:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

"Ochrona nie pobiła 24 latka". Oświadczenie właściciela dyskoteki Coloseum w sprawie śmierci Kamila

REKLAMA
fot. sxc.hufot. sxc.hu
REKLAMA

Nie milkną echa śmierci 24 letniego Kamila, który w nocy z 1 na 2 sierpnia bawił się w dyskotece Coloseum. Mężczyzna zmarł na zawał serca po tym jak wcześniej został pobity. W związku z pojawiającymi się informacjami, że mieszkańca Goworowa pobiła ochrona właściciel dyskoteki przesłał do naszej redakcji oświadczenie, w którym podkreśla, że informacje te mają charakter nieprawdziwy i godzący w dobre imię tych osób.

Poniżej oświadczenie właściciela dyskoteki Coloseum

W związku z informacjami, dotyczącymi rzekomego pobicia jednego z uczestników dyskoteki przez pracowników klubu Coloseum podkreślamy, że informacje te mają charakter nieprawdziwy i godzący w dobre imię tych osób.

Osoba, której śmierć stanowi podstawę do formułowania tak bezpodstawnych oskarżeń była uczestnikiem dyskoteki, w klubie Coloseum w noc z 1 na 2 sierpnia bieżącego roku. W stosunku do wyżej wymienionej osoby, była podjęta interwencja, przez pracowników ochrony klubu, ograniczająca się do wyprowadzenia przed budynek lokalu. Podstawą tej interwencji była agresja tej osoby w stosunku do innych uczestników imprezy. Wyprowadzenie z lokalu nie uspokoiło tego mężczyzny, który wdał się w bójkę poza lokalem z innymi uczestnikami imprezy, po czym uspokojony przez grupę swoich znajomych, został zabrany do samochodu, którym opuścił teren lokalu. Mężczyzna ten, nie został pobity,a tym bardziej skatowany, nie posiadał absolutnie żadnych obrażeń, które wymagały interwencji pracowników, odpowiedzialnych za bezpieczeństwo uczestników, polegającej na zapewnieniu pomocy medycznej. Jako właściciel klubu Coloseum, stanowczo dementuję pojawiające się oskarżenia, jakoby śmierć tego człowieka była spowodowana, zachowaniem moim, jak też którejkolwiek z osób odpowiedzialnej  za porządek.

Apeluję o powstrzymanie się, od rozpowszechniania nieprawdziwych informacji, dotyczących przyczyn śmierci w wyżej wymienionej osoby, ale również powstrzymanie się od publicznego wygłaszania, błędnych ocen i wniosków o zaistniałym wydarzeniu.

Informuję, iż jako właściciel klubu Coloseum, jestem na etapie inicjowania działań prawnych zmierzających do ochrony moich dóbr osobistych w stosunku do osób, będących inicjatorami bezprawnych działań, na kanwie tego niewątpliwie tragicznego wydarzenia.

Właściciel klubu,
Sylwester Nakielski

REKLAMA
Zobacz również
Kalendarz imprez
listopad 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
 31  1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6
dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13
dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20
dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27
dk28 dk29 dk30  1  2  3  4
×