eOstroleka.pl
Ostrołęka,

OCK: Koncert na powitanie lata [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 2480
De-eM na deskach OCK, fot. eOstrołęka.plDe-eM na deskach OCK, fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
zdjecie 2480
Zespół Tańca Współczesnego De-eM i wokalistki Studia Piosenki, koncertowo powitały rozpoczynające się wakacje.

Koncert był podsumowaniem rocznej pracy obu zespołów i przywitaniem upragnionych i wyczekiwanych przez wszystkich wakacji.

Zespół De-eM zaprezentował nam solidną dawkę nowoczesnego tańca wraz z doskonale dobraną muzyką. Całość uświetniły utalentowane, młode wokalistki ze Studia Piosenki.

Koncert odbył się w Ostrołęckim Centrum Kultury w niedzielę, 30 czerwca, o godzinie 12:00.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29  30  1  2  3  4  5
×