eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Od 6 lipca nowa organizacja ruchu! Ta droga będzie objęta utrudnieniami

REKLAMA
zdjecie 9604
zdjęcie ilustracyjne, fot. eOstroleka.plzdjęcie ilustracyjne, fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
Posłuchaj

Kierowcy korzystający z drogi powiatowej łączącej Daniszewo i Czarnowiec w gminie Rzekuń muszą przygotować się na utrudnienia. Od poniedziałku, 6 lipca, zacznie obowiązywać czasowa organizacja ruchu, która została wprowadzona w związku z rozpoczynającymi się pracami drogowymi.

Zmiany wejdą w życie o godzinie 8:00 i obejmą drogę powiatową nr 2581W Daniszewo – Czarnowiec. Czasowa organizacja ruchu została zatwierdzona przez władze Starostwa Powiatowego i będzie obowiązywać przez okres prowadzenia robót.

Kierowcy powinni liczyć się z możliwymi utrudnieniami, ograniczeniami prędkości oraz zmianami w sposobie poruszania się na remontowanym odcinku drogi. Wszystkie zmiany będą odpowiednio oznakowane.

Lokalne władze apelują do mieszkańców oraz wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności podczas przejazdu przez rejon prowadzonych prac. Kluczowe będzie także stosowanie się do wprowadzonego oznakowania i poleceń osób kierujących ruchem, jeśli będą obecne na miejscu.

Jeżeli planujecie podróż trasą Daniszewo – Czarnowiec, warto uwzględnić możliwość wydłużenia czasu przejazdu i zachować większą ostrożność. Prace drogowe mają na celu poprawę stanu infrastruktury oraz zwiększenie bezpieczeństwa użytkowników tej drogi.

Źródło: eOstroleka.pl/Urząd Gminy w Rzekuniu

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Zaloguj się, by komentować

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

zdjecie 9604
Kalendarz imprez
lipiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
 6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
 13  14  15  16  17  18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24  25  26
 27  28  29  30  31  1  2
×