2022-12-29T10:17:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

„Odblaskowa choinka” - Ostrołęccy policjanci przekazali około tysiąca elementów odblaskowych

REKLAMA
REKLAMA

Akcja „Odblaskowa choinka” jak co roku, rozpoczęła się tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Ostrołęccy policjanci wraz z pracownikami Nadleśnictwa Ostrołęka ustawili piękną, zieloną choinkę przed głównym wejściem do budynku Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. Już po chwili pojawiły się na niej elementy odblaskowe przekazane przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego i Starostwo Powiatowe w Ostrołęce.

Każdy z mieszkańców miasta i powiatu ostrołęckiego mógł wziąć wiszący na choince odblask.

Widząc, jak znikają one z naszego zielonego drzewka wierzymy, że odblaski będą na co dzień używane przez naszych mieszkańców, co realnie i bezpośrednio zwiększa bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów na drogach Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Z radością mogliśmy uzupełniać zielone gałązki nowymi elementami odblaskowymi, aby ich blask przyciągał osoby potrzebujące nowych elementów codziennego ubioru. Nasza choinka była inspiracją dla wielu osób, podmiotów i instytucji, które w ciągu ostatnich lat również przystrajały świąteczne drzewka właśnie w taki sposób. W wielu takich działaniach uczestniczyli ostrołęccy policjanci. Niejednokrotnie drzewka świecące odblaskami pojawiały się przed urzędami i instytucjami.
- informuje KMP w Ostrołęce.

Podczas tegorocznej akcji „Odblaskowa choinka” ostrołęccy policjanci przekazali naszym mieszkańcom około tysiąca elementów odblaskowych. Niektóre z nich trafiły za pośrednictwem dzielnicowych bezpośrednio do najmłodszych uczniów z terenów gminnych.
REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
 12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
 19  20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
 26 dk27  28 dk29  30  1  2
×