2019-12-20T14:39:05+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Odblaskowa choinka czeka na rozebranie. Tak ostrołęcka policja chce zadbać o nasze bezpieczeństwo

REKLAMA
fot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA
1
0
0

Zamiast strojenia choinki ostrołęccy policjanci zachęcają do jej rozbierania. W ten sposób chcą zadbać o nasze bezpieczeństwo. Chodzi oczywiście o odblaskową choinkę, z której ozdobami poczęstować może się każdy, kto odwiedzi dziś ostrołęcka komendę.

W ubiegłym roku przed Świętami Bożego Narodzenia przed budynkiem, m.in. Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce stanęła choinka. Nie byłoby w tym nic dziwnego - przecież wielkimi krokami zbliżały się święta - gdyby nie jej nietypowe ozdoby. Na choince zawisło wiele odblasków, a policjanci i samorządowcy, zwrócili się z gorącym apelem do mieszkańców miasta: rozbierzcie naszą choinkę przed świętami!. To właśnie odblaski i właściwe zachowanie na drodze w wielu przypadkach ratują ludzkie życie i zdrowie.

- Inicjatywa Wydziału Prewencji KMP w Ostrołęce spotkała się z dużym entuzjazmem ze strony mieszkańców, dlatego w tym roku postanowiono, że akcja zostanie powtórzona. Na ten, jakże ważny cel jakim bez wątpienia jest bezpieczeństwo na drodze Starosta Ostrołęcki Stanisław Kubeł, Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik, a także wójtowie poszczególnych gmin przekazali kamizelki i opaski odblaskowe – mówi podkomisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Ponadto dzięki wsparciu Wójta Gminy Goworowo Piotra Kosiorka i rady gminy „odblaskowa” choinka stanęła już także przed Urzędem Gminy w Goworowie, gdzie będzie troszczyła się o bezpieczeństwo mieszkańców gminy.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również
Kalnedarz imprez
wrzesień 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30  1  2  3  4