zdjecie 2007
zdjecie 2007
zdjecie 2007
2019-01-31T12:36:09+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Odprawa roczna ostrołęckiej policji. Czy w mieście i powiecie jest bezpiecznie? [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. KMP w Ostrołęcefot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA
2
0
2

Jak pod względem bezpieczeństwa upłynął w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim rok 2018? O tym, podczas odprawy rocznej w Komendzie Miejskiej Policji rozmawiali przedstawiciele lokalnych samorządów. Zobaczmy, co mówią statystyki.

Odprawa roczna ostrołęckiej policji odbyła się w piątek, 25 stycznia. W spotkaniu udział wzięli m.in.: insp. Tomasz Michułka – komendant wojewódzki policji, szefostwo ostrołęckiej komendy na czele z nadkom. Krzysztofem Szymańskim, prezydent Ostrołęki – Łukasz Kulik, starosta ostrołęcki – Stanisław Kubeł, komendanci straży pożarnej i straży miejskiej, dyrektor Zakładu Karnego w Przytułach Starych, wojskowy komendant uzupełnień, nadleśniczy, prezesi sądów okręgowego i rejonowego, szefowie prokuratury okręgowej i rejonowej, kierownictwo ostrołęckiego wydziału Centralnego Biura Śledczego Policji, naczelnicy i kierownicy wydziałów oraz funkcjonariusze ostrołęckiej komendy.

Odprawę rozpoczął komendant miejski policji w Ostrołęce - nadkom. Krzysztof Szymański, który w swoim wystąpieniu przedstawił stan etatowy naszej jednostki, stan bezpieczeństwa na terenie miasta i powiatu w 2018 roku oraz efekty pracy ostrołęckich policjantów. Omówił m.in. kwestię zdarzeń drogowych zaistniałych na podległym mu terenie, działania prewencyjne i zabezpieczające oraz kampanie społeczne realizowane w minionym roku. Odniósł się również do sfery przestępczości w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Przy znacznym wzroście ilości przeprowadzonych postępowań, wykrywalność sprawców przestępstw osiągnęła w Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce dobry wynik.

Następnie komendant wojewódzki policji, insp. Tomasz Michułka podsumował wyniki pracy funkcjonariuszy KMP w Ostrołęce na tle garnizonu mazowieckiego, które przedstawiają się na dobrym poziomie. Nakreślił również kierunki pracy i priorytety, jakie będą realizowane przez Policję w 2019 roku. Insp. Tomasz Michułka podziękował policjantom i pracownikom ostrołęckiej komendy za wysiłek i trud wkładany w codzienną służbę, życząc wszystkim satysfakcji z wykonywanej pracy. Podziękowania za dobrą współpracę skierował również w stronę samorządowców i służb współpracujących z ostrołęcką policją.

W dalszej części odprawy głos zabrali zaproszeni goście, którzy podkreślili dobrą współpracę z ostrołęcką komendą w zakresie dbałości o bezpieczeństwo mieszkańców oraz docenili efekty osiągnięte przez funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
sierpień 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22
dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
dk30 dk31  1  2  3  4  5
×