2019-01-31T12:36:09+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Odprawa roczna ostrołęckiej policji. Czy w mieście i powiecie jest bezpiecznie? [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA
2
0
2

Jak pod względem bezpieczeństwa upłynął w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim rok 2018? O tym, podczas odprawy rocznej w Komendzie Miejskiej Policji rozmawiali przedstawiciele lokalnych samorządów. Zobaczmy, co mówią statystyki.

Odprawa roczna ostrołęckiej policji odbyła się w piątek, 25 stycznia. W spotkaniu udział wzięli m.in.: insp. Tomasz Michułka – komendant wojewódzki policji, szefostwo ostrołęckiej komendy na czele z nadkom. Krzysztofem Szymańskim, prezydent Ostrołęki – Łukasz Kulik, starosta ostrołęcki – Stanisław Kubeł, komendanci straży pożarnej i straży miejskiej, dyrektor Zakładu Karnego w Przytułach Starych, wojskowy komendant uzupełnień, nadleśniczy, prezesi sądów okręgowego i rejonowego, szefowie prokuratury okręgowej i rejonowej, kierownictwo ostrołęckiego wydziału Centralnego Biura Śledczego Policji, naczelnicy i kierownicy wydziałów oraz funkcjonariusze ostrołęckiej komendy.

Odprawę rozpoczął komendant miejski policji w Ostrołęce - nadkom. Krzysztof Szymański, który w swoim wystąpieniu przedstawił stan etatowy naszej jednostki, stan bezpieczeństwa na terenie miasta i powiatu w 2018 roku oraz efekty pracy ostrołęckich policjantów. Omówił m.in. kwestię zdarzeń drogowych zaistniałych na podległym mu terenie, działania prewencyjne i zabezpieczające oraz kampanie społeczne realizowane w minionym roku. Odniósł się również do sfery przestępczości w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Przy znacznym wzroście ilości przeprowadzonych postępowań, wykrywalność sprawców przestępstw osiągnęła w Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce dobry wynik.

Następnie komendant wojewódzki policji, insp. Tomasz Michułka podsumował wyniki pracy funkcjonariuszy KMP w Ostrołęce na tle garnizonu mazowieckiego, które przedstawiają się na dobrym poziomie. Nakreślił również kierunki pracy i priorytety, jakie będą realizowane przez Policję w 2019 roku. Insp. Tomasz Michułka podziękował policjantom i pracownikom ostrołęckiej komendy za wysiłek i trud wkładany w codzienną służbę, życząc wszystkim satysfakcji z wykonywanej pracy. Podziękowania za dobrą współpracę skierował również w stronę samorządowców i służb współpracujących z ostrołęcką policją.

W dalszej części odprawy głos zabrali zaproszeni goście, którzy podkreślili dobrą współpracę z ostrołęcką komendą w zakresie dbałości o bezpieczeństwo mieszkańców oraz docenili efekty osiągnięte przez funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Wasz kolega już zajął lok, 14:42 31-01-2019,   100%
https://superekspress.pl/bartlomiej-m-w-areszcie-wyproznil-sie-na-srodku-celi-sytuacja-stresowa/
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
styczeń 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31  1  2  3
 4  5  6  7  8  9  10
 11  12  13  14  15  16  17
 18  19  20  21  22 dk23  24
 25  26  27  28  29  30  31
Dzisiaj:
Brak wydarzeń