eOstroleka.pl
Ostrołęka, UJAWNIAMY

Odwilż odsłania ponurą prawdę o ostrołęckich ulicach. Zniszczone auta stoją w korku na Stacha Konwy [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Odwilż odsłania ponurą prawdę o ostrołęckich ulicach. Wiele uszkodzonych aut i olbrzymie korki przy wjeździe do miasta. Wszystko przez wielką dziurę w jezdni.

Przy wjeździe do Ostrołęki od strony Kadzidła, na ulicy Stacha Konwy tworzą się ogromne korki. W godzinach popołudniowego szczytu komunikacyjnego w olbrzymią dziurę w jezdni wpadło wiele aut, co w kilku przypadkach skończyło się uszkodzeniem koła lub elementów zawieszenia.

Z relacji naszego fotoreportera wynika, że w krótkim czasie doszło do 8 identycznych zdarzeń - auto wpada w wyrwę w jezdni ukrytą w rozległej kałuży uszkadzając oponę, felgę lub zawieszenie.

Na miejscu jest policja, która skrupulatnie dokumentuje uszkodzenia w pojazdach i okoliczności, w jakich doszło do zdarzeń. Są też funkcjonariusze Straży Miejskiej zabezpieczający wyrwę do czasu jej usumięcia.

Niedawno pisaliśmy o podobnych zdarzeniach z ulicy Słonecznej, a niestety dzisiejsza odwilż i odsłonięta przez nią ponura prawda o stanie ostrołęckich ulic może sprawić, że w kolejce do ratusza o odszkodowanie za uszkodzenia w pojazdach ustawi się wielu kierowców.

Materiał filmowy 1 :
REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
maj 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15  16  17  18
 19  20 dk21  22  23 dk24 dk25
 26  27 dk28  29  30  31  1
×