2013-09-02T06:40:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ogólnopolskie media o piłkarzu Narwi: Pięć zarzutów dotyczących pedofilii! [VIDEO]

REKLAMA
Filip K. vel Kacper K. (w pomarańczowej koszulce) [fot. narewplus.pl]Filip K. vel Kacper K. (w pomarańczowej koszulce) [fot. narewplus.pl]
REKLAMA

Posiadanie dziecięcej pornografii oraz nakłanianie nieletnich dziewczynek do seksu to dwa z pięciu zarzutów jakie usłyszał Filip K., założyciel i trener Akademii Piłkarskiej dla dzieci w Stalowej Woli. Sprawę nagłośniły ostatnio ogólnopolskie media a sam Filip K. jest obecnie piłkarzem...Narwi Ostrołęka i zadebiutował w jej barwach podczas sobotniego meczu z Amatorem Maszewo.

O tym, że oskarżony o pedofilię piłkarz gra w Narwi dowiedzieliśmy się z wiadomości od czytelnika ze Stalowej Woli. Po zbadaniu sprawy okazuje się, że wiadomość nie tylko jest prawdziwa ale także od kilku dni jest obecna w mediach krajowych.

2 lipca 2013 roku Prokuratura Rejonowa w Stalowej Woli po zgromadzeniu materiału dowodowego postawiła znanemu w tamtejszych rejonach sędziemu i trenerowi piłkarskiemu pięć zarzutów dotyczących przestępstw z rozdziału o wolności seksualnej. Filip K. składał seksualne propozycje przez internet dziewczynkom w wieku do 13 lat. Po przedstawieniu zarzutów mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu. Zostały zastosowane wobec niego środki zapobiegawcze: dozór policji, poręczenie majątkowe w wysokości dziesięć tysięcy złotych oraz zakaz opuszczania kraju z jednoczesnym zatrzymaniem paszportu. Mężczyzna jest współzałożycielem Akademii Piłkarskiej dla dzieci w wieku od czterech do siedmiu lat, która ruszyła w Stalowej Woli w marcu 2012 roku. Na założenie tej szkółki Filip K. otrzymał z miasta 32 tysiące złotych.

Filip K. wyjechał ze Stalowej Woli i pojawił się w Ostrołęce, gdzie rozpoczął treningi z miejscową Narwią. Warto dodać, że w naszym mieście znany jest jako Kacper i pod takim imieniem figuruje na oficjalnej stronie internetowej klubu. W ostatniej kolejce zadebiutował nawet w barwach ostrołęckiej drużyny w wyjazdowym spotkaniu z Amatorem Maszewo. Rozegrał 45 minut.

Sprawą Filipa K. zainteresowały się ogólnopolskie media, m.in. telewizja TVN 24, która wyemitowała materiał dotyczący trenera-pedofila. Co ciekawe, obecny zawodnik Narwi jest synem jednej z radnej Rady Miasta Stalowej Woli. Czy podejrzany o tak obrzydliwe przestępstwa pozostanie w Ostrołęce i będzie nadal grał w piłkę w klubie MKS Narew? Jak do tej pory nie udało nam się tego ustalić. Do sprawy wrócimy.

ZOBACZ MATERIAŁ WIDEO Z TVN24:
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/znany-sedzia-oferowal-13-latce-kieszonkowe-chce-abys-podciagnela-bluzke,350519.html

REKLAMA
Kalendarz imprez
listopad 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
 31  1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6
dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13
dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20
dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27
dk28 dk29 dk30  1  2  3  4
×