eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ogród metafor w fotografii Grażyny Myślińskiej (ZDJĘCIA)

REKLAMA
zdjecie 2536
W piątek odbył się wernisaż wystawy fotograficznej pt. Ogród metafor. (fot.R.D.)W piątek odbył się wernisaż wystawy fotograficznej pt. Ogród metafor. (fot.R.D.)
REKLAMA
zdjecie 2536
W piątek, 15 kwietnia, odbył się wernisaż wystawy fotograficznej pt. "Ogród metafor". Grażyna Myślińska na wystawie prezentuje naturę w oryginalny - mikro sposób.

Osoby, które nie były na piątkowym wernisażu zachęcamy do odwiedzenia Ostrołęckiego Centrum Kultury, gdzie w holu można oglądać prace Myślińskiej.

Grażyna Myślińska fotografuje z przerwami od lat 70-tych ubiegłego wieku. Rzemiosła uczyła się w szkole, której podwaliny tworzyli najlepsi znawcy przedmiotu: Zbigniew Pękosławski, Marian i Witold Dederko. Wiedzę oraz tradycje polskiej szkoły fotografii przekazywali jej później ich następcy, tacy jak Jan Młodzki i Andrzej Kotecki. Na co dzień zajmuje się fotografią prasową. W wolnych chwilach fotografuje rośliny. Jest członkiem Fotoklubu RP.
Kalendarz imprez
grudzień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23  24  25  26  27 dk28
dk29  30  31  1  2  3  4
×