eOstroleka.pl
Ostrołęka, NA SYGNALE

Okradli cukiernię w centrum Ostrołęki. Policja ujawnia wizerunki złodziei [WIDEO]

REKLAMA
zdjecie 886
REKLAMA

Dwóch mężczyzn w środku dnia w jednej z cukierni w centrum Ostrołęki dokonało zuchwałej kradzieży pudełka z gotówką. Trwające od kilku miesięcy śledztwo nie przyniosło dotychczas rezultatów, dlatego policja zdecydowała się ujawnić wizerunki sprawców, prosząc jednocześnie o pomoc w ustaleniu ich tożsamości.

Do kradzieży doszło 28 października ubiegłego roku. Do jednej z cukierni znajdującej się przy ulicy Prądzyńskiego w Ostrołęce weszło dwóch mężczyzn. Obaj mieli na twarzach maseczki i czapki z daszkiem. Wykorzystując dogodny moment jeden z nich chwycił zza lady pudełko ze znaczną ilością pieniędzy a następnie, nie niepokojony przez nikogo, wyszedł z lokalu.

O zdarzeniu informowaliśmy w grudniu 2021 roku. Wtedy to poszkodowany właściciel lokalu udostępnił na portalu społecznościowym zabezpieczone nagranie wideo z monitoringu. Na nagraniu widać moment kradzieży i wizerunki sprawców. Mimo tego nie udało się do chwili obecnej odnaleźć sprawców.

Kradzież w cukierni w Ostrołęce. Jest NAGRANIE z monitoringu. Pomóż ustalić sprawcę

W powyższej sprawie policjanci przeprowadzili wiele czynności procesowych i operacyjnych, które na obecną chwilę nie doprowadziły do ustalenia tożsamości podejrzewanych o popełnienie tego przestępstwa mężczyzn. W związku z powyższym publikujemy ich wizerunek. Wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z dyżurnym ostrołęckich policjantów pod numer telefonu 47 704 14 24.

- informuje komisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

 

REKLAMA
Materiał filmowy 1 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
luty 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29  1  2  3
Dzisiaj:
Kino JANTAR
Kino HELIOS w Łomży
×