eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Olszewo Borki: Ukradł rower... ale daleko nie zajechał

REKLAMA
zdjecie 6930
REKLAMA
zdjecie 6930
Był niezabezpieczony, więc był łatwym łupem. Policjantom wystarczyło pół godziny by zatrzymać podejrzanego o kradzież roweru mieszkańca gminy Olszewo-Borki.

Wczoraj po godzinie 17:00 dyżurny ostrołęckiej policji odebrał telefon od zaniepokojonej mieszkanki Olszewo-Borek, która poinformowała, że właśni dokonano kradzieży jej roweru. Jednoślad był pozostawiony na ul. Reymonta w Olszewo Borkach. Niestety pojazd był pozostawiony bez zabezpieczeń. Ponadto na jego ramie była zawieszona reklamówka, w której znajdowała się m.in. bluza i portfel pokrzywdzonej. Łącznie wartość strat została oszacowana na sumę 1265 złotych. Na miejsce niezwłocznie skierowano grupę dochodzeniową.

W tym samym czasie policjanci wydziału patrolowego zatrzymali podejrzewanego o ten czyn mieszkańca gminy. Znalezioną przy nim bluzę, pokrzywdzona rozpoznała jako własną. Przy mężczyźnie zabezpieczono także pieniądze. 22 latek trafił do policyjnego aresztu. Dalsze czynności policjantów dzielnicowych doprowadziły do odnalezienia roweru, który ostatecznie powrócił do rąk właścicielki wraz ze znalezionymi przy nim rzeczami.

Postępowanie w powyższej sprawie prowadzi ostrołęcki wydział dochodzeniowo śledczy.



Kalendarz imprez
maj 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17
dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24
dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30 dk31
×