eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Oni przeczytali najwięcej! Wielki finał konkursu w Czerwinie [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 7237
GBP w CzerwinieGBP w Czerwinie
REKLAMA
zdjecie 7237
Posłuchaj

W Gminnym Ośrodku Kultury w Czerwinie podsumowano czwartą edycję konkursu na „Najaktywniejszego Czytelnika”. Podczas uroczystości, która odbyła się 27 lutego, nagrodzono osoby najczęściej wypożyczające książki w bibliotece w Czerwinie oraz jej filii w Piskach w roku 2025.

Na wydarzeniu obecni byli przedstawiciele lokalnych władz oraz goście z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostrołęce. Laureaci, podzieleni na pięć grup wiekowych - od kilkulatków po seniorów - odebrali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Całość urozmaicił występ wokalny oraz drobny poczęstunek dla zaproszonych gości.

Lista nagrodzonych czytelników

Kategoria 2–6 lat:

  1. Wiktoria Gawkowska
  2. Marcel Szabłowski
  3. Aniela Zielińska

Kategoria 7–13 lat:

  1. Alicja Tyszka
  2. Amelia Trzaska
  3. Antoni Mieczkowski

Kategoria 14–18 lat:

  1. Aleksandra Stanisławska
  2. Kinga Tyszka oraz Emilia Wachuta
  3. Milena Daniłowska

Kategoria 19–59 lat:

  1. Ewa Wądołowska
  2. Ewa Wyszyńska
  3. Małgorzata Chojnowska

Kategoria 60+:

  1. Edward Borowski
  2. Danuta Mierzejewska
  3. Danuta Kumińsk

Wszystkim laureatom należą się wielkie gratulacje. Wyniki konkursu pokazują, że na dobrą lekturę nigdy nie jest za wcześnie ani za późno - w bibliotece każdy, niezależnie od wieku, może znaleźć coś ciekawego dla siebie.

Źródło: eOstroleka.pl/GBP w Czerwinie

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Zaloguj się, by komentować
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×