eOstroleka.pl
Ostrołęka,

ONR Ostrołęka: „Oskarżanie nas o wandalizm to medialna nagonka”

REKLAMA
zdjęcia archiwalne, fot. eOstrołęka.plzdjęcia archiwalne, fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
zdjecie 3449
Medialną nagonką, oczernianiem wizerunku i insynuacjami – tak działacze Ostrołęckiego Obozu Narodowo-Radykalnego określają ostatnie doniesienia z lokalnych mediów na temat zniszczenia witryny Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct w Ostrołęce.

31 maja nieznani jak dotychczas wandale zniszczyli witrynę Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct w Ostrołęce. Czerwoną farbą namalowano na niej przekreślone symbole KOD-u i UE. Za ten akt wandalizmu lokalne media rzuciły podejrzenia na działaczy ostrołęckiego Obozu Narodowo-Radykalnego.

Dziś otrzymaliśmy oficjalne oświadczenia działaczy ONR-u. Poniżej publikujemy je w całości:

„Oświadczenie Obozu Narodowo-Radykalnego Ostrołęka w sprawie incydentu w Punkcie Informacji Europejskiej Europe Direct w Ostrołęce.

Jako Obóz Narodowo-Radykalny z oddziałem w Ostrołęce stanowczo protestujemy przeciw insynuacjom, które pojawiły się w ostrołęckich mediach 31 maja 2016 roku. Nasza organizacja nie ma nic wspólnego z przedstawionymi tam aktami wandalizmu i choć demoliberalny KOD ma odmienną od naszej wizję Polski oraz nie zgadzamy się z postulatami tej organizacji, nie są to metody wpisujące się w nasz zakres działalności.

Co warto podkreślić, Obóz Narodowo-Radykalny był ostatnimi czasy i nadal jest poddawany medialnej nagonce, gdzie publikowane przez media informacje często mijają się z prawdą, dlatego nie wykluczamy, iż może to być specjalnie zorganizowana akcja mająca oczernić wizerunek organizacji.”

REKLAMA
Kalendarz imprez
czerwiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
 9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
 16 dk17 dk18 dk19 dk20  21 dk22
 23  24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
 30  1  2  3  4  5  6
×