2012-05-28T12:51:00+02:00 eOstroleka.pl 10 0 -
Ostrołęka,

Orły Ostrołęki 2012 poznamy w środę [LISTA KANDYDATÓW]

REKLAMA
fot.eOstroleka.pl
REKLAMA
Uroczysty finał tegorocznej edycji konkursu odbędzie się w środę, 30 maja, o godz. 18 w hotelu Nad Narwią. Dla uczestników przygotowano wiele atrakcji, między innymi: występy artystyczne oraz dyskotekę.

Podczas gali przed publicznością wystąpi zespół Droga na Ostrołękę oraz Kabaret Szuje. Po oficjalnej uroczystości organizatorzy zapraszają też wszystkich maturzystów na dyskotekę, którą poprowadzą DJ-e.

Wyboru "Orłów" dokonuje powołana przez organizatora komisja, w skład której wchodzą osoby związane z oświatą, dziennikarze oraz przedstawiciele Story Enso.


Orły Ostrołęki 2012, lista 62 kandydatów:

I LO im. Gen. Józefa Bema

Lista kandydatów
1. Piotr Będźkowski
2. Adam Buciński
3. Kamil Czaplicki
4. Kamil Jasiński
5. Karol Kalinowski
6. Ewa Aleksandra Koronka
7. Ewelina Łukasiak
8.  Patryk Ogonowski
9. Katarzyna Olszewska
10. Jakub Popielarczyk
11. Monika Radecka
12. Adam Rawa
13. Marta Skiba
14. Aleksandra Tyszka
15. Martyna Zyśk


II LO im. Cypriana Kamila Norwida

Lista kandydatów
1. Magdalena Głażewska
2. Mateusz Grzybowski
3. Wojciech Jędrzej Kordyzon
4. Paweł Majewski
5. Łukasz Orzoł
6.  Michał Rypina
7. Emilia Stenka
8.  Michał Stolarczyk


II Społeczne LO im. T. Halika

Lista kandydatów
1.  Katarzyna Budziłek
2. Aneta Janczewska
3. Łukasz Kadłubowski
4. Monika Konopka
5. Anna Malicka
6. Klaudia Piersa
7.  Angelika Piersa
8. Katarzyna Stypik


III LO im. Unii Europejskiej

Lista kandydatów
1. Daniel Andrysiak
2. Natalia Dominika Dworak
3. Aneta Kiernozek
4. Mateusz Parzych
5. Karolina Romanik
6. Bartosz Skalik
7. Katarzyna Wiska
8. Kamil Żmijewski


Liceum Klasyczne im. JP II

1.Aleksandra Modzelewska


Zespół Szkół Zawodowych nr 1

Lista kandydatów
1. Aneta Boruch
2. Mateusz Krzysztof Cwaliński
3. Natalia Kurpiewska
4. Ewelina Plona


Zespół Szkół Zawodowych nr 2

Lista kandydatów
1. Małgorzata Wioletta Bukowska
2. Kinga Dąbek
3. Łukasz Gleba
4. Sylwia Kojtek
5.  Bartosz Szczotka


Zespół Szkół Zawodowych nr 3

Lista kandydatów
1. Magdalena Archacka
2. Kamil Milewski
3. Aneta Piersa
4. Robert Pazik
5.  Marta Suska
6. Jolanta Sender
7. Paweł Sylwester Tyszka


Zespół Szkół Zawodowych nr 4

Lista kandydatów
1.  Joanna Deptuła
2. Katarzyna Myśkiewicz
3. Magdalena Piersa
4. Małgorzata Piersa
5. Agnieszka Szymczyk
6. Justyna Terlikowska
REKLAMA
Zobacz również
Kalnedarz imprez
wrzesień 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 1
 2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
 16 17 18 19 20 21 22
 23 24 25 26 27 28 29
 30  1  2  3  4  5  6