eOstroleka.pl
Ostrołęka,

OSPA 2009 w "Szkle Kontaktowym" na TVN24 (wideo)

REKLAMA
zdjecie 2480
Grzegorz MiecugowGrzegorz Miecugow
REKLAMA
zdjecie 2480
W poniedziałkowym "Szkle Kontaktowym" w TVN24 jednym z tematów była ostrołęcka OSPA 2009. Konkretnie chodziło o koncert VIP-ów. Zwykle prowadzący program Grzegorz Miecugow i Wojciech Zimiński w swych komentarzach nie pozostawiają na politykach suchej nitki, lecz ty razem dość ciepło wyrażali się o pomyśle zaangażowania polityków i ostrołęckich notabli w podobne przedsięwzięcia.

>>>ZOBACZ WIDEO<<<
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29  30  1  2  3  4  5
×