2022-09-12T14:24:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

OSPA 2022. Wiemy kto wystąpi podczas wieczoru kabaretowego w Ostrołęce

REKLAMA
zdjecie 7526
zdjecie 7526
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
1
0
30

Znamy już kabaretowe gwiazdy, które wystąpią podczas tegorocznych Ostrołęckich Spotkań z Piosenką Kabaretową OSPA 2022.

OSPA odbędzie się pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki już 5 listopada o godzinie 18.00. Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Przed ostrołęcką publicznością wystąpią:

Kabaret K2

Kabaret powstał w 2012 roku w Zielonej Górze. Obecnie tworzą go Bartosz Klauziński, Tomasz Łupak i Dominika Najdek, czyli Domi, Łupi i Barciś. W Ostrołęce kabaret zaprezentuje już szósty swój program pt. „Jedziemy po bandzie” . O swoim programie piszą tak: ”Tym razem będzie trochę mniej grzecznie. Porzucamy poprawność polityczną, autocenzurę, konwenanse i... jedziemy po bandzie. Będzie trochę ostrzej (nie wulgarniej), ale jak zawsze śmiesznie i czasami mądrze. Nie zabraknie improwizacji i Waszych ulubionych postaci. Zapraszamy na przejażdżkę, trzymajcie się mocno.”C

Piotr Bałtroczyk

Polski dziennikarz, poeta, piosenkarz, konferansjer, satyryk, prezenter telewizyjny i radiowy. W Ostrołęce zaprezentuje program „Starość nie jest dla mięczaków”. Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od: ”Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją, a Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny''.To właściwie jedyny powtarzalny fragment wieczoru, w którym macie szansę uczestniczyć. Co nastąpi po: „Dobry wieczór Państwu”, jest również zagadką dla Bałtroczyka.

Kabaret SMILE

Kabaret powstał w Lublinie we wrześniu 2003 roku.Tworzą go: Andrzej Mierzejewski, Paweł Szwajgier i Michał Kincel.

Tak piszą o sobie: „Preferujemy skecze obyczajowe, bazujące na humorze sytuacyjnym oraz na charakterystycznych postaciach. Lubimy bawić się formą. Szukamy absurdów życia codziennego i przenosimy je na scenę. Uwielbiamy śpiewać, jeden z nas nawet potrafi, dlatego też naszą silną stroną jest piosenka kabaretowa. Unikamy humoru politycznego bo po co parodiować komedię.

Kabaret to nasza pasja. Napisane przez nas teksty są tylko gliną, z której podczas występów, wraz z publicznością, lepimy rzeźby zwane skeczami. Każdy nasz spektakl jest jedyny i niepowtarzalny. Oglądanie nas w telewizji czy w internecie jest jak zwiedzanie Nowego Jorku czy Wałbrzycha w Street View - Google Maps. Dlatego też jeśli kabaret Smile, to tylko i wyłącznie na żywo”.

Bilety w cenie 100 zł będzie można kupić od 18 września w Kinie Jantar, w biletomacie i online.

REKLAMA
Zobacz również

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
wrzesień 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
 5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29 dk30  1  2
Dzisiaj:
Wydarzenia
Kino JANTAR
×