eOstroleka.pl
Polska,

"Byłeś mentorem". Ostatnia droga policjanta, który zginął w tragicznym wypadku w gminie Łyse [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 4508
zdjecie 4508
fot. KMP Suwałkifot. KMP Suwałki
REKLAMA
zdjecie 4508
Posłuchaj

Policjant, który zginął w tragicznym wypadku drogowym na terenie gminy Łyse, wyruszył w swoją ostatnią drogę. Towarzyszyli mu koleżanki i koledzy z policji. 

W czwartek, o godzinie 10 w Kościele Parafialnym pod wezwaniem Bożego Ciała w Suwałkach, odbyły się uroczystości pogrzebowe aspiranta sztabowego Waldemara Kowalewskiego, funkcjonariusza z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach, który zginął w tragicznym wypadku na terenie gminy Łyse, w powiecie ostrołęckim.

Aspirant sztabowy Waldemar Kowalewski miał 57 lat. Służbę w Policji pełnił od 1989 roku, przez ostatnich 33 lat jako technik kryminalistyki. W pogrzebie oprócz rodziny, przyjaciół, kolegów i znajomych uczestniczyli liczne policjanci. Uroczystości odbyły się z pełnym ceremoniałem, przy udziale kompanii honorowej białostockiego oddziału prewencji.

Byłeś najstarszym Technikiem Kryminalistyki w garnizonie podlaskim - nie tylko wiekiem, ale i doświadczeniem, któremu trudno będzie komukolwiek dorównać. Dla wielu z nas byłeś mentorem, wzorem do naśladowania i punktem odniesienia" – powiedziała Komendant Miejski Policji w Suwałkach podinspektor Beata Romotowska, żegnając zmarłego.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
wrzesień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1  2 dk3 dk4  5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
 15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24  25 dk26 dk27 dk28
dk29  30  1  2  3  4  5
×