Ostatnia droga śp. Franciszka Dziczka [ZDJĘCIA]
fot. eOstroleka.plNagła śmierć śp. Franciszka Dziczka wywołała szok i wstrząsnęła lokalną społecznością. Wśród współpracowników z ratusza uchodził za osobę sumienną i pracowitą. Był skryty i małomówny. O jego zasługach i zaangażowaniu przy budowie ostrołęckiego szpitala mówił w mowie pożegnalnej jego wieloletni współpracownik, Włodzimierz Kucharski.
- Franciszku, odszedłeś cicho, bez słów pożegnania, tak jakbyś nie chciał swym odejściem smucić, tak jakbyś wierzył w godzinę rozstania, że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić – mówił dr Kucharski.
Śp. Franciszek Dziczek zmarł w poniedziałek, 18 marca. Miał 53 lata. Miał żonę i syna. Nabożeństwo żałobne odbyło się w kościele pw. św. Franciszka z Asyżu. Śp. Franciszek Dziczek spoczął na cmentarzu parafialnym w Ostrołęce.



Wasze opinie
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Zobacz również
Prokuratura o tragicznej śmierci urzędnika. Trwa śledztwo. Znamy już datę pogrzebu
Wspomnienie tragicznie zmarłego urzędnika. "Należy mu się cześć, pamięć i modlitwa"

Śmierć urzędnika. Przeprowadzono sekcję zwłok. Jakie są wnioski?
Janusz Kotowski o śmierci urzędnika: "Nie był przyzwyczajony do walki o pracę"
Ostrołęka: Urzędnicy złożyli hołd zmarłemu koledze [WIDEO, ZDJĘCIA]
Potrwierdził się tragiczny scenariusz. Zaginiony urzędnik nie żyje
Kalendarz imprez
| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
| 29 | 30 | 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 | 1 | 2 |




1
6
13
20