zdjecie 1325
zdjecie 1325
zdjecie 1325
2021-08-24T07:00:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ostatnia szansa, by rozpocząć naukę zawodu dla dorosłych od września br.

Jeszcze tylko do 30 sierpnia można zapisywać się do Medyczno - Społecznej Szkoły Policealnej (ostrołęckiego Medyka) mieszczącej się w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrołęce przy ul. Parkowej 6.

Osoby zainteresowane zdobyciem zawodu lub przekwalifikowaniem mogą rozpocząć naukę na jednym z atrakcyjnych kierunków, na który jeszcze trwają zapisy, tj.:

  • asystentka stomatologiczna – nauka w systemie wieczorowym
  • technik masażysta – nauka w systemie wieczorowym
  • technik usług kosmetycznych – nauka w systemie zaocznym
  • technik sterylizacji medycznej – nauka w systemie zaocznym
  • terapeuta zajęciowy – nauka w systemie wieczorowym
  • opiekun medyczny – nauka w systemie wieczorowym
  • technik Bhp – nauka w systemie zaocznym.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Centrum ?

Branża medyczna przeżywa obecnie swój rozkwit. Rynek usług medycznych potrzebuje ludzi. Pracownicy wykonujący zawody medyczne znajdują zatrudnienie, bo na ich usługi jest duże zapotrzebowanie.

W szkołach policealnych już w ciągu roku lub dwóch lat (w zależności od wybranego kierunku) można zdobyć wiedzę, umiejętności i oficjalne uprawnienia do podjęcia pracy

w niektórych zawodach. Dzięki temu nie tylko szybko można wejść na rynek pracy, ale też istnieje duże prawdopodobieństwo, że po zakończeniu edukacji zdobyty zawód wciąż będzie poszukiwany.

Uczniem Medyczno – Społecznej Szkoły Policealnej  może zostać absolutnie każdy, bez względu na wiek. Wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej, matura nie jest wymagana. Należy  podkreślić, że osoby 50+ mają równe szanse w zdobyciu zawodu.

Warto wyraźnie podkreślić, że nauka jest całkowicie bezpłatna – Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego jest szkołą publiczną, prowadzoną przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Centrum proponuje też płatne staże oraz dodatkowe kursy i warsztaty.

Wszystkie zajęcia prowadzą życzliwi profesjonaliści i praktycy w zawodzie z przygotowaniem pedagogicznym. Doskonale i nowocześnie wyposażone pracownie umożliwiają praktyczną naukę zawodu w rzeczywistych warunkach pracy. Szkoła udostępnia uczniom bogate zbiory literatury fachowej i materiałów audiowizualnych, bezpłatny dostęp do Internetu. CKZiU organizuje uczniom praktykę zawodową.

 

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie CKZiU w Ostrołęce: www.ckziu.ostroleka.pl  lub uzyskać pod numerem telefonu: 29 764 66 37.

Ostatnie dni zapisów

Zapraszamy!

Artykuł sponsorowany.

Zobacz również
Kalendarz imprez
wrzesień 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 30  31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30  1  2  3
×