eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ostatnia w tym roku spotkanie kolekcjonerów z Ostrołęki i okolic [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 3946
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
Posłuchaj

W Klubie Lokator odbyło się dziś ostatnia w tym roku giełda kolekcjonerska. Kolejna okazja do pochwalenia się swoimi zbiorami i uzupełniania o poszukiwane eksponaty dopiero po nowym roku.

Podczas giełdy kolekcjonerzy z Ostrołęki i okolic mogli pochwalić się swoimi zbiorami szerszemu gronu, sprzedać, kupić lub wymienić się z innymi pasjonatami zarówno tymi już doświadczonymi, jak i stawiającymi dopiero pierwsze kroki w tej dziedzinie. Każdy, kto odwiedził dzisiejszą giełdę mógł także liczyć na bezpłatną i rzeczową wycenę swoich kolekcji.

Dzisiejsze spotkanie, którego organizatorem był Ostrołęcki Klub Kolekcjonera Unikat, było ostatnim w bieżącym roku, kolejna giełda dopiero po nowym roku – tradycyjnie już w pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca.

 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
zdjecie 3946
Kalendarz imprez
sierpień 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
 3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13  14 dk15 dk16
 17  18  19 dk20 dk21  22 dk23
 24  25 dk26 dk27 dk28 dk29  30
 31  1  2  3  4  5  6
×