zdjecie 473
2018-01-17T10:19:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ostatnie dni zapisów, by rozpocząć naukę zawodu od lutego br.

REKLAMA
REKLAMA

Jeszcze tylko do 20 stycznia 2018 roku można zapisywać się do Medyczno - Społecznej Szkoły Policealnej w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrołęce mieszczącego się przy ul. Parkowej 6.

Już zimą jest szansa rozpoczęcia nauki na jednym z atrakcyjnych kierunków, na który jeszcze trwają zapisy, tj.:

  • terapeuta zajęciowy – nauka w systemie wieczorowym
  • opiekun medyczny – nauka w systemie zaocznym
  • technik masażysta – nauka w systemie wieczorowym.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Centrum ?

Branża medyczna przeżywa obecnie swój rozkwit. Rynek usług medycznych potrzebuje ludzi. Pracownicy wykonujący zawody medyczne znajdują zatrudnienie, bo na ich usługi jest duże zapotrzebowanie.

W szkołach policealnych już w ciągu roku lub dwóch lat (w zależności od wybranego kierunku) można zdobyć wiedzę, umiejętności i oficjalne uprawnienia do podjęcia pracy
w niektórych zawodach. Dzięki temu nie tylko szybko można wejść na rynek pracy, ale też uzyskuje się gwarancję, że po zakończeniu edukacji zdobyty zawód wciąż będzie poszukiwany.

Uczniem Medyczno – Społecznej Szkoły Policealnej  może zostać absolutnie każdy, bez względu na wiek. Wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej, matura nie jest wymagana. Należy  podkreślić, że osoby 50+ mają równe szanse w zdobyciu zawodu.

Naukę można podjąć, a tym samym zdobyć nowy, atrakcyjny zawód  również w ramach kwalifikacyjnych kursów zawodowych, które przeznaczone są dla osób z wykształceniem co najmniej podstawowym.

Warto wyraźnie podkreślić, że nauka jest całkowicie bezpłatna – Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego jest szkołą publiczną, prowadzoną przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Wszystkie zajęcia prowadzą profesjonaliści i praktycy w zawodzie o wysokich kwalifikacjach
z przygotowaniem pedagogicznym. Doskonale i nowocześnie wyposażone pracownie umożliwiają praktyczną naukę zawodu w rzeczywistych warunkach pracy. Szkoła udostępnia uczniom bogate zbiory literatury fachowej i materiałów audiowizualnych, bezpłatny dostęp do Internetu. CKZiU zapewnia uczniom  również praktykę zawodową.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie CKZiU w Ostrołęce: www.ckziu.ostroleka.pl  lub uzyskać pod numerem telefonu: 29 764 66 37.

Zapraszamy!

REKLAMA
Kalnedarz imprez
kwiecień 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31  1 dk2 dk3  4
 5  6  7  8  9  10  11
 12  13  14  15  16  17  18
 19  20  21 dk22  23 dk24 dk25
 26  27  28  29  30  1  2
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×