eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ostrołęccy kryminalni zabezpieczyli kilkanaście słoików z marihuaną. 42-letni ostrołęczanin usłyszał zarzuty [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 1524
zdjecie 1524
REKLAMA

Sprawne działanie policjantów z ostrołęckiego wydziału kryminalnego doprowadziło do zabezpieczenia blisko pół tysiąca porcji handlowych marihuany. Zatrzymano 42-letniego mieszkańca Ostrołęki., który już usłyszały zarzuty dotyczące posiadania znacznych ilości narkotyków.

Zabezpieczono także dwie wagi elektroniczne, który mogły służyć do porcjowania narkotyków. Akcja przeprowadzona była we współpracy z Prokuraturą Rejonową w Ostrołęce. Działania zostały przeprowadzone w ubiegłym tygodniu.

Według ustaleń funkcjonariuszy mieszkaniec Ostrołęki miał posiadać znaczne ilości narkotyków. Dlatego podczas przeszukania ,,kryminalnych” wspierał policjant z wydziału patrolowego wraz z psem służbowym przeszkolonym w zakresie znajdywania narkotyków. Policyjna akcja została przeprowadzona w minioną środę. W jej trakcie łącznie zostało zabezpieczonych prawie pół tysiąca porcji handlowych marihuany, które ukryte były w torbie znajdującej się w aucie mężczyzny. Dodatkowo podczas przeszukania należącej do niego posesji zabezpieczono także dwie wagi elektroniczne mogące służyć do porcjowania narkotyków.
- informuje podkom. Tomasz Żerański z KMP Ostrołęka

W wyniku działań policjanci zatrzymali 42 - letniego ostrołęczanina, który został osadzony w policyjnym areszcie. W sobotę zostały mu przedstawione zarzuty dotyczące posiadania znacznych ilości narkotyków.

Dalsze postępowanie w tej sprawie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Ostrołęce prowadzą policjanci z ostrołęckiego wydziału dochodzeniowo - śledczego.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
maj 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27  28 dk29 dk30  31  1  2
×