eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ostrołęccy motocykliści najszybsi. Pobili rekord toru na wyścigach w Nowodworze (ZDJĘCIA)

REKLAMA
zdjecie 7237
fot. M. Ślusarczykfot. M. Ślusarczyk
REKLAMA
zdjecie 7237
W dniach 3 i 4 września w Nowodworze (woj. lubelskie) odbyły się wyścigi motocyklowe o mistrzostwo tamtejszego toru. Wśród zawodników znalazła się drużyna z Ostrołęki "Adrenalina Team Ostrołęka".

Ostrołęczanie okazali się najlepsi. Na podium stanęli Mariusz Nagórka i Karol Modzelewski. Udało im się wygrać najważniejszy wyścig i dodatkowo pobić rekord toru.

Nagroda jaką wywalczyli, to 5000 zł oraz możliwość darmowych treningów na torze przez cały kolejny sezon.


Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×