Ostrołęccy policjanci zabezpieczyli ponad 5 kilogramów nielegalnego tytoniu

Policjanci ostrołęckiego wydziału dw. z przestępczością gospodarczą i korupcją zabezpieczyli ponad 5 kilogramów tytoniu i 300 paczek papierosów. Wszystko bez polskich znaków skarbowych akcyzy.
Zabezpieczenie kontrabandy było wynikiem wspólnych działań policjantów i funkcjonariuszy służby celnej z Warszawy. Tym razem udano się na teren gminy Kadzidło. Funkcjonariusze skontrolowali m.in. pomieszczenia mieszkalne oraz gospodarcze znajdujące się na terenie jednej z posesji w Dylewie.
- Podczas przeszukania zabezpieczono ponad 330 paczek papierosów oraz ponad 5 kilogramów ciętego tytoniu. Wskazane produkty nie posiadały polskich znaków skarbowych akcyzy. Obecnie postępowanie w sprawie prowadzą policjanci ostrołęckiego wydziału dw. z przestępczością gospodarczą i korupcją – poinformował nas Sylwester Marczak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji.

Zobacz również
Skradziony mercedes odzyskany
Policja: Pijany jechał pod prąd. Porzucił auto i zaczął uciekać przez torowisko
Pijana kobieta opiekowała się dwójką dzieci
Papierosy, alkohol, tytoń z przemytu zatrzymali ostrołęccy policjanci
Zatrzymano handlarzy narkotyków z Ostrołęki [ZDJĘCIA]
600 paczek nielegalnych papierosów przechwycili ostrołęccy policjanci
Straż Graniczna potraktowała weteranów AK jak przestępców
„Gruby” i „Skała” z grupy ciechanowsko-pułtuskiej zatrzymani [ZDJĘCIA]
Rekordowa wpadka przemytników: Tysiące paczek papierosów poukrywano na strychu, w budzie dla psa, w lesie... [ZDJĘCIA]
Ostrołęccy policjanci zabezpieczyli ponad 800 paczek papierosów z przemytu
Kalnedarz imprez
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
29 | 30 | 31 | 1 | ![]() |
![]() |
4 |
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
![]() |
20 | 21 | 22 | 23 | ![]() |
![]() |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 1 | 2 |