eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ostrołęcka Karta Mieszkańca - pilotaż

REKLAMA
zdjecie 7679
REKLAMA
zdjecie 7679

Urząd Miasta Ostrołęki zaprasza do udziału w pilotażowym Programie Ostrołęcka Karta Mieszkańca. Od 1 lipca, specjalnie na wakacje, uruchomiony będzie dla Mieszkańców Ostrołęki pilotażowy program Karty Mieszkańca, który będzie trwał przez dwa miesiące przed oficjalnym wdrożeniem.

Przez ten okres dostępna będzie karta wyłącznie w formie aplikacji mobilnej na platformy iOS i Android, karty plastikowe będzie można pobrać dopiero od września 2023.  

Inicjatywa ma na celu ułatwienie codziennego życia mieszkańcom naszego miasta poprzez wprowadzenie nowoczesnej i wszechstronnej karty, która będzie pełnić wiele funkcji. Karta Mieszkańca stanie się Twoim osobistym kluczem do wielu udogodnień i przywilejów, które pozwolą Ci wzmocnić więź z Ostrołęką.
- informuje Urząd Miasta Ostrołęki.

Przystąpienie do pilotażowego programu Karty Mieszkańca ma wiele zalet. Po pierwsze, jako uczestnik będziesz miał okazję być jednym z pierwszych, którzy skorzystają z tego systemu oraz wyjątkowych ofert naszych Partnerów. Będziesz mógł zgłaszać swoje uwagi i sugestie, pomagając w doskonaleniu aplikacji przed jej pełnym wdrożeniem. Aplikacja Karty Mieszkańca pozwoli Ci być na bieżąco z wydarzeniami i nowościami w Ostrołęce. Otrzymasz także powiadomienia o lokalnych imprezach, ważnych informacjach związanych z bezpieczeństwem publicznym, a także o aktualizacjach dotyczących infrastruktury miejskiej.
Źródło: Urząd Miasta Ostrołęki

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20  21
 22  23  24  25  26  27 dk28
 29  30  31  1  2  3  4
×