eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki, NA SYGNALE

Ostrołęcka policja postawiona na nogi. Co wydarzyło się w Białobieli i Grabowie?

REKLAMA
zdjecie 1171
zdjecie 1171
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Policjanci z Ostrołęki otrzymali w sobotę wczesnym wieczorem zgłoszenie, które postawiło na nogi całą jednostkę. Radiowozy na sygnałach popędziły w kierunku Białobieli a potem w stronę Grabowa. Co tam się wydarzyło?

Sobota, kilkanaście minut przed godziną 19:00. Na numer alarmowy zadzwonił mężczyzna, mieszkaniec gminy Lelis i poinformował, że życie jego córki może być zagrożone. Po takim zgłoszeniu w jednostce przy Korczaka ogłoszono alarm. Mundurowi ze wszystkich wydziałów pełniący służbę w terenie zostali skierowani pod wskazany w zgłoszeniu adres.

Jak ustaliśmy między członkami rodziny doszło do sprzeczki, po której młoda kobieta miała wybiec z domu. Wiadomo było, w którym kierunku się oddalia, a że w zgłoszeniu podano, że życie kobiety może być zagrożone, sprawę potraktowano priotytetowo.

Kilkanaście minut później auto, którym poruszała się kobieta zostało zatrzymane w rejonie miejscowości Grabowo na terenie gminy Goworowo. Okazało się, że młodej kobiecie nic nie grozi. Sytuacja będzie dalej wyjaśniana. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy rzecznika prasowego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Nasze działania związany były z poszukiwaniem osoby, której życie lub zdrowie mogło być zagrożone. Tak wynikało z otrzymanego na numer alarmowy zgłoszenia. Kobieta została odnaleziona na terenie gminy Goworowo. W związku z tym alarm został odwołany. Cała sytuacja będzie jednak dokładnie weryfikowana.

- informuje komisarz Tomasz Żerański, z KMP w Ostrołęce.

Za informację o zdarzeniu dziękujemy Czytelnikom.

Więcej o: Białobiel, policja

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
dk29 dk30  1  2  3  4  5
×