zdjecie 9271
zdjecie 9271
2020-06-05T14:10:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ostrołęcki aquapark nadal zamknięty. Kiedy to się zmieni?

REKLAMA
Zdjęcie głównefot. www.ostroleka.pl
REKLAMA
1
1
7

W ramach „odmrażania gospodarki” dopuszczono niedawno m.in. otwieranie obiektów sportowych, takich jak np. hale sportowe, boiska czy basen. Niestety mieszkańcy Ostrołęki na ponowne otwarcie zamkniętego w marcu aquaparku będą musieli jeszcze poczekać. Jak długo?

Park Wodny Aquarium w Ostrołęce – ponownie jak innego obiekty sportowe w mieście oraz w całym kraju – zostały zamknięte w połowie marca w związku z pandemią koronawirusa. Dyrekcja aquaparku zdecydowała się ten czas wykorzystać na przeprowadzenie prac konserwacyjnych, remontowych i porządkowych.

W związku z wysokimi kosztami utrzymania woda w basenie na czas zamknięcia obiektu została spuszczona.

- czytamy w oficjalnym komunikacie, który na swojej internetowej stronie zamieścił ostrołęcki ratusz.

IV etap luzowania obostrzeń wprowadzonych w marcu w związku z pandemią dopuszcza m.i. otwieranie – pod warunkiem zachowania odpowiednich procedur bezpieczeństwa – ponowne uruchamianie obiektów sportowych, a wśród nich także i basenów. Od chwili ogłoszenia przez rząd tych informacji, mieszkańcy Ostrołęki liczyli na to, że będą mogli po bardzo długiej przerwie skorzystać z usług Parku Wodnego Aquarium. Okazuje się jednak, że będzie na to trzeba jeszcze poczekać. Jak długo? O tym w komunikacie informuje Urząd Miasta.

Wykorzystując zamknięcie Parku Wodnego "Aquarium" pracownicy jednostki przystąpili do prac remontowych i porządkowych. Wkrótce prowadzona modernizacja obiektu będzie zakończona. Przed nami pozostały jednak czynności związane m.in. z czyszczeniem wentylacji. Dopiero po ukończeniu wszystkich prac będziemy mogli ponownie napełnić wodą znajdujące się w obiekcie baseny. O terminie uruchomienia Parku Wodnego poinformujemy w oddzielnym komunikacie.

- czytamy w informacji urzędników.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
czerwiec 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6
dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13
dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20
dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27
dk28 dk29 dk30  1  2  3  4
×