2020-06-05T14:10:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ostrołęcki aquapark nadal zamknięty. Kiedy to się zmieni?

REKLAMA
fot. www.ostroleka.plfot. www.ostroleka.pl
REKLAMA
1
1
7

W ramach „odmrażania gospodarki” dopuszczono niedawno m.in. otwieranie obiektów sportowych, takich jak np. hale sportowe, boiska czy basen. Niestety mieszkańcy Ostrołęki na ponowne otwarcie zamkniętego w marcu aquaparku będą musieli jeszcze poczekać. Jak długo?

Park Wodny Aquarium w Ostrołęce – ponownie jak innego obiekty sportowe w mieście oraz w całym kraju – zostały zamknięte w połowie marca w związku z pandemią koronawirusa. Dyrekcja aquaparku zdecydowała się ten czas wykorzystać na przeprowadzenie prac konserwacyjnych, remontowych i porządkowych.

W związku z wysokimi kosztami utrzymania woda w basenie na czas zamknięcia obiektu została spuszczona.

- czytamy w oficjalnym komunikacie, który na swojej internetowej stronie zamieścił ostrołęcki ratusz.

IV etap luzowania obostrzeń wprowadzonych w marcu w związku z pandemią dopuszcza m.i. otwieranie – pod warunkiem zachowania odpowiednich procedur bezpieczeństwa – ponowne uruchamianie obiektów sportowych, a wśród nich także i basenów. Od chwili ogłoszenia przez rząd tych informacji, mieszkańcy Ostrołęki liczyli na to, że będą mogli po bardzo długiej przerwie skorzystać z usług Parku Wodnego Aquarium. Okazuje się jednak, że będzie na to trzeba jeszcze poczekać. Jak długo? O tym w komunikacie informuje Urząd Miasta.

Wykorzystując zamknięcie Parku Wodnego "Aquarium" pracownicy jednostki przystąpili do prac remontowych i porządkowych. Wkrótce prowadzona modernizacja obiektu będzie zakończona. Przed nami pozostały jednak czynności związane m.in. z czyszczeniem wentylacji. Dopiero po ukończeniu wszystkich prac będziemy mogli ponownie napełnić wodą znajdujące się w obiekcie baseny. O terminie uruchomienia Parku Wodnego poinformujemy w oddzielnym komunikacie.

- czytamy w informacji urzędników.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
styczeń 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
dk17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30
dk31  1  2  3  4  5  6
×