zdjecie 286
zdjecie 286
2019-02-20T11:48:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ostrołęczanin autorem książki o walce z nowotworem [WIDEO]

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
2
0
5

Piotr Kaflik – ostrołęczanin mieszkający od kilkudziesięciu lat w Stanach Zjednoczonych wygrał walkę z nowotworem. Jego determinacja w odzyskaniu pełni zdrowia może być inspiracją dla innych. O tym jak tego dokonał bez wyniszczającej organizm chemioterapii, opowiada w swojej książce, którą potraktować można jako swego rodzaju prewencyjny poradnik.

Piotr Kaflik urodził się w Ostrołęce, tu także mieszkał i pracował do lat 80-tych, kiedy to za sprzyjanie „Solidarności” zmuszony został do ucieczki na zachód Europy. Ostatecznie po kilkuletniej tułaczce osiadł w USA. Tu stoczył swoją walkę z rakiem. Walkę, którą wygrał dzięki własnej determinacji i olbrzymim wsparciu stojącej u boku żony.

Po kilku latach przelał swoje spostrzeżenia na papier i wydał książkę zatytułowaną „Rak. Usuwaj przyczyny, skutki ustąpią”. Impulsem do napisania książki były dla niego przypadki dwóch młodych mężczyzn, którzy niestety walkę z nowotworem przegrali.

- Pisałem tę książkę pod kątem pomocy ludziom, którzy już mają raka. Natomiast teraz dostaję sygnały od wielu osób, że jest to książka, która nakierowuje na prewencję, żeby raka czy innych ciężkich chorób nie dopuścić do siebie – mówi Piotr.

Z Piotrem Kafilkiem o jego książce udało nam się porozmawiać podczas jego kilkudniowego pobytu w Polsce. W udzielonym nam wywiadzie opowiedział o tym, dlaczego – jego zdaniem, dopadł go nowotwór, jak odzyskiwał wiarę w to, że uda mu się przezwyciężyć wyniszczającą organizm chorobę i jak tego dokonał. W jego opowieści przewija się wątek działalności w „Solidarności” i związanych z tym represjami, konieczności uciekania z kraju przed służbą bezpieczeństwa oraz depresji związanej z prześladowaniem, która – zdaniem autora – była motorem napędowym dla rozwijającego się w organizmie nowotworu.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu wideo.

REKLAMA
Materiał filmowy 1 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Gość, 14:47 20-02-2019,   87%
ciekawy wywiad, Pan Kaflik co prawd w wielkim skrócie omawia 5 praw natury oraz zasady totalnej biologii i nowej medycyny germańskiej, którą już na początku lat 80 tych odkrył niemiecki lekarz dr Hamer (sam zachorował na nowotwór). To prawda, że znajdując przyczynę nie tylko raka ale i każdej dolegliwości możemy sobie poradzić z każdą chorobą. Niestety lekarze nie są nauczeni odnajdywania przyczyn chorób tylko skupiają się na wyciszaniu objawów. Dlatego wiele chorób nie udaje się wyleczyć. A jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Jest już w tej chwili wielu terapeutów, którzy stosują opisywane metody z bardzo dobrym skutkiem.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 18:09 20-02-2019,   80%
Zgadzam się w zupełności. Lekarze na swoich wieloletnich studiach i specjalizacjach uczeni są tego aby umielu pacjenta leczyć a nie wyleczyć. Im więcej leków musi zażywać tym jest bardziej atrakcyjny dla mafii farmaceutycznej.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 12:02 21-02-2019,   0%
Skąd to wiesz? Studiowałeś medycynę, czy tak po prostu skomponowałeś sobie w głowie według zasady - mi się tak wydaje, a jak mi się wydaje, to tak jest?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 13:47 21-02-2019,   100%
Nie trzeba być lekarzem żeby wiedzieć takie rzeczy
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 09:12 21-02-2019,   100%
Bardzo ciekawy wywiad, na pewno warto przeczytać książkę i wspomóc się też doświadczeniem osoby, która przez to przeszła. Gdzie konkretnie możną ta książkę kupić bo na Allegro nie mogę jej znaleźć. Wspaniale, że ktoś opisał swoją walkę z rakiem i daje motor innym osobom które dopiero zaczynają zmagać się z tą chorobą.
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
marzec 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18  19  20  21
dk22  23  24  25  26  27 dk28
dk29  30  31  1  2  3  4
×