Ostrołęczanka walczy o tytuł Miss Polski UK&Ireland 2017 [ZDJĘCIA]

Agata Repelowicz pochodzi z Ostrołęki, ale obecnie zamieszkuje w Sheffield. Ma 170 cm wzrostu, jej wymiary to: biust 82, talia 62 i biodra 93. Ma zielone oczy i brązowe włosy. Dlaczego zgłosiła się do konkursu miss? - Zgłosiłam się przypadkowo po przeczytaniu artykułu o Miss w Wielkiej Brytanii. Pomyślałam, ze będzie to niesamowita przygoda - stwierdza Agata w ankiecie na stronie internetowej organizatora.
Obecnie trwa faza półfinałowa Miss Polski UK&Ireland. Na pierwszy etap zgłosiło się 117 kandydatek, z czego 60 pań zostało zaproszonych na sesję ćwierćfinałową. Spośród ćwierćfinalistek wybrano 31 kandydatek do półfinału. Wśród nich jest oczywiście ostrołęczanka. Teraz trwa głosowanie i 20 kandydatek z największą liczbą głosów awansuje do wielkiego finału. Jak na razie Agata jest w czołówce głosowania, ale wciąż czeka na Wasze głosy. Ostrołęczanie, pomożemy?
Głosowanie jest dostępne na stronie internetowej organizatora - tutaj. Profil Agaty na stronie Miss Polski w Wielkiej Brytanii i Irlandii - tutaj.



Wasze opinie
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Zobacz również
Kalendarz imprez
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
30 | ![]() |
2 | 3 | ![]() |
![]() |
![]() |
7 | 8 | ![]() |
10 | ![]() |
![]() |
13 |
14 | 15 | ![]() |
17 | 18 | ![]() |
20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 |