eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ostrołęka: 69-letni rowerzysta potrącony na rondzie przy Steyera [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 4092
zdjecie 4092
W wyniku wypadku na Steyera w Ostrołęce ranny został 69-letni rowerzysta, fot. eOstrołęka.plW wyniku wypadku na Steyera w Ostrołęce ranny został 69-letni rowerzysta, fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
Wypadek na rondzie u zbiegu ulic Steyera i 11 Listopada w Ostrołęce. Kierujący seatem potrącił na przejściu dla pieszych rowerzystę. 69-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do wypadku doszło dziś około godziny 17:15 na rondzie im. Zofii Niedziałkowskiej u zbiegu ulic Steyera i 11 Listopada. Pod koła osobowego seata wpadł starszy mężczyzna.

- Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierujący seatem mężczyzna zjeżdżając z ronda Zofii Niedziałkowskiej w ulicę Steyera potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych 69-letniego rowerzystę. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Kierujący seatem był trzeźwy. Obecnie trwają czynności mające na celu dokładne ustalenie okoliczności całego zdarzenia – powiedział nam mł. asp. Tomasz Żerański.

Policjanci z „drogówki” ustalają m.in. czy starszy mężczyzna przez jezdnię przechodził pieszo czy też wjechał na przejście na rowerze. Będzie to kluczowe w ustaleniu sprawcy całego zdarzenia. W rejonie wypadku mogą występować chwilowe utrudnienia w ruchu. Apelujemy do wszystkich kierowców o zachowanie szczególniej ostrożności.

zdjecie 4092
Kalendarz imprez
lipiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
 6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
 13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24  25  26
 27  28 dk29  30  31  1  2
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×