Ostrołęka: „Festiwal nauki” w Zespole Szkół Nr 5 [WIDEO, ZDJĘCIA]
fot. eOstrołęka.plJednym z elementów tegorocznej edycji „Festiwalu nauki” była debata społeczna na temat zależności między systemem kształcenia a rynkiem pracy. Wzięli w niej udział zaproszeni specjaliści reprezentujący duże korporacje zatrudniające tysiące osób, doradca zawodowy, dyrektor szkoły oraz dyrektor wydziału oświaty Urzędu Miasta Ostrołęki.
Na zwiedzających szkołę gimnazjalistów i uczniów szóstej klasy szkoły podstawowej czekały specjalnie przygotowane lekcje udzielania pierwszej pomocy, prezentacje projektów językowych i wymiany uczniowskiej czy doświadczenia naukowe w Klubie Młodego Odkrywcy.
„Festiwal Nauki” to kolejna cykliczna impreza organizowana przez ZS nr 5, którą ramię w ramię współtworzyli uczniowie i nauczyciele. Jej zadaniem było pokazanie, że szkoła nie musi być nudna i nieatrakcyjna.



Zobacz również
Kalendarz imprez
| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 | 11 | 12 |
13 | 14 |
15 |
16 |
17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 |
24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
1 |



1
2
8
9