eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ostrołęka już raz pokazała serce – czy pomoże i tym razem? [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 6804
fot. facebook.pl/EkoOstrołękafot. facebook.pl/EkoOstrołęka
REKLAMA
zdjecie 6804
Posłuchaj

Po sukcesie ostatniej akcji, gdy w zaledwie kilkanaście godzin dzięki ogromnemu zaangażowaniu mieszkańców Ostrołęki i okolic wszystkie porzucone szczeniaki znalazły kochające domy, ponownie zwracamy się do Was z prośbą o pomoc.

Tym razem do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt Canis w Kruszewie w ciągu jednego tygodnia trafiło aż 13 szczeniąt. Większość z nich to jeszcze maluszki – dziesięć potrzebuje nowych domów natychmiast, zanim zdąży odczuć, czym jest samotność.

Dziś prezentujemy pierwszą szóstkę – pięć suczek i jednego samczyka. Są zdrowe, gotowe do adopcji i bardzo potrzebują ciepła, bliskości oraz odpowiedzialnych opiekunów. To doskonały moment, by dać komuś z nich szansę na życie pełne miłości.

Kontakt w sprawie adopcji:

500 547 337

502 750 530

Tak jak w poprzedni weekend, kiedy nasz apel błyskawicznie rozszedł się po sieci, liczymy na Wasze wsparcie: udostępniajcie, komentujcie i lajkujcie – dzięki temu informacja dotrze do osób, które mogą podjąć tę piękną decyzję.

Te maleńkie „canisiaki” zasługują na wszystko, co najlepsze. Wierzymy, że znów się uda – razem potrafimy czynić cuda!

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Zaloguj się, by komentować
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
grudzień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23  24  25  26  27 dk28
dk29  30  31  1  2  3  4
×