eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ostrołęka Kocha Rower – piknik dla cyklistów na plaży

REKLAMA
zdjecie 3420
zdjęcie ilustracyjnezdjęcie ilustracyjne
REKLAMA
Posłuchaj
Na Plaży Miejskiej w Ostrołęce zarówno na starszych jak i młodszych czekać będzie moc rowerowych atrakcji. Będą szkolenia z techniki jazdy po torze, miasteczko ruchu drogowego i Fruit Bike.

Zostanie rozłożony modułowy tor pumptrack, na którym odbędą się zawody. A jeśli ktoś nie ma ochoty brać udziału w zawodach, może wykręcić sobie owocowy koktajl siłą własnych mięśni na Fruit Bike’u lub zrobić przegląd swojego roweru w darmowym serwisie rowerowym.

Natomiast dla najmłodszych zostanie zorganizowane miasteczko ruchu drogowego, w którym będą mogli poćwiczyć znajomość znaków i zasad na drodze. Odbędą się też konkursy z nagrodami oraz szkolenia z techniki jazdy po torze pumptrack.

Na zawody na pumptracku można zapisać się online poprzez formularz umieszczony na wydarzeniu lub na miejscu w dniu imprezy.
https://fb.me/e/jmIMeyhqe

Ostrołęka Kocha Rower, Plaży Miejskiej w Ostrołęce! 10 lipca 2021 r., start godzina 9:00. Organizator wydarzenia – Fundacja Kult

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
zdjecie 3420
Kalendarz imprez
lipiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
 6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
 13  14  15  16  17  18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24  25  26
 27  28  29  30  31  1  2
×