eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ostrołęka: Kolizja z busem przy wjeździe na most Madalińskiego [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 9927
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 9927
W sobotę, 11 października około godziny 15:00 na placu Bema doszło do zderzenia dostawczego vw z osobowym audi. Obaj kierujący wjeżdżali na most Madalińskiego, jednak jak wynika ze wstępnych policyjnych ustaleń, kierowca busa wymusił pierwszeństwo i to on poniósł ostatecznie winę za kolizję.

Jak relacjonował nam świadek zdarzenia, kierujący vw jechał od strony ulicy Farnej, zaś kierująca audi kobieta od strony ulicy Kilińskiego. Kierowca vw nie zatrzymał się przed znakiem stop i wymuszając pierwszeństwo na jadącej prawidłowo kobiecie doprowadził do zderzenia.

Szczęśliwie nikt z biorących udział w kolizji nie odniósł obrażeń. Nieznacznie uszkodzone zostały jedynie oba pojazdy. Sprawcę kolizji ukarano mandatem oraz punktami karnymi.

Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29  30  1  2  3  4  5
×