Ostrołęka: Nauczyciel podejrzany o posiadanie pornografii z małoletnimi został zawieszony

W miniony piątek Ostrołęką wstrząsnęła wiadomość o nauczycielu jednej z ostrołęckich szkół, który został oskarżony o posiadanie treści pornograficznych z udziałem małoletnich. Dariusz Ż. miał przyznać się do winy i złożyć wyjaśnienia. Według komunikatu prokuratury, grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.
- Informację z prokuratury otrzymałem w piątek i natychmiast podjąłem decyzję o zawieszeniu nauczyciela - poinformował nas dziś dyrektor szkoły, w której uczył Dariusz Ż. Nauczyciel będzie zawieszony do czasu wyjaśnienia sprawy, tj. do wydania wyroku przez sąd. Jeżeli zostanie uniewinniony - może wrócić do pracy, w przypadku wyroku skazującego na pewno nie będzie miał takiej możliwości.
Jak się dowiedzieliśmy, Dariusz Ż. to nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem, od wielu lat był związany z jedną szkołą. Miał opinię spokojnego i małomównego człowieka. Pracownicy szkoły i jego uczniowie byli zszokowani postawionymi zarzutami, ale w szkole życie wraca już do normy. Gdzieniegdzie da się na korytarzu usłyszeć o wspomnianym temacie, lecz większe emocje wzbudza już zbliżająca przerwa świąteczna.
Do sprawy wrócimy.
Wasze opinie
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Zobacz również
Kalendarz imprez
| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
| 29 | 30 | 31 | 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 | 24 | 25 |
26 |
27 |
28 | 29 |
30 |
31 | 1 |



![Tajski boks na gali sportów walki "Sparta" [WIDEO]](./luba//dane/pliki/sport/m/img_3530.jpg)

![Twarde granie w Ostrołęce zakończone porażką Trójki [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/sport/m/img_5420.jpg)
1
5
19