eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ostrołęka: Pierwszy tor do parkouru [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 7237
fot. eOstrołęka.plfot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
zdjecie 7237
W parku miejskim przy ul. Traugutta, obok placu zabaw dla dzieci, zainstalowano urządzenia dla miłośników parkouru.  Zestaw składający się z kilku przyrządów zamontowała firma Starmax.

Ratusz przeznaczył na ten cel 34 tysiące złotych. Mamy nadzieję, że tor spodoba się początkującym adeptom tej sztuki przemieszczania się w przestrzeni, a dla doświadczonych parkourowców będzie miejscem treningu.

Życzymy bezpiecznej zabawy.
Źródło: Urząd Miasta Ostrołęki
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×