Ostrołęka: Pijany pieszy pod kołami osobówki [ZDJĘCIA]

Wczoraj kwadrans przed godziną 18:00 na ul. 11 Listopada w Ostrołęce doszło potrącenia pieszego. Według wstępnych policyjnych ustaleń kierujący fordem 35 - letni ostrołęczanin jadąc zewnętrznym pasem ruchu w kierunku osiedla stacja potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych 28 – letniego również mieszkańca naszego miasta.
- Jak wynika z dalszych ustaleń pieszy wbiegł na przejście na czerwonym świetle. 28 - latek został zabrany do szpitala. Badanie jego trzeźwości wykazało, że był pijany. Alkomat w jego organizmie wykazał ponad 2 promile alkoholu. Na miejscu zdarzenia policjanci wykonali szereg czynności procesowych, m.in. zabezpieczyli ślady, zrobili zdjęcia, szkice oraz oględziny samego miejsca zdarzenia, jak i pojazdu biorącego w nim udział – mówi aspirant Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.
Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z ostrołęckiego wydziału dochodzeniowo – śledczego.


Wasze opinie
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Zobacz również

Pijany szaleniec gnał po ulicach Myszyńca! Powód zaskoczył policjantów

Pijany w sztok wiózł autem troje dzieci

Strażackie podsumowanie doby: Wypadek drogowy, pożar i fałszywe alarmy

Wypadek w Wydmusach. Sprawca pijany

Pijany kierowca wpadł, bo… zrobił sobie pod sklepem przystanek na piwo

Pijany pirat drogowy wpadł po policyjnym pościgu
![Wydmusy: Tragiczny bilans wypadku spowodowanego przez pijanego pirata drogowego [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/obrazy/42936447_710841182615182_2064931056561160192_o_icon.jpg)
Wydmusy: Tragiczny bilans wypadku spowodowanego przez pijanego pirata drogowego [ZDJĘCIA]
Kalendarz imprez
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
28 | 29 | 30 | 31 | ![]() |
![]() |
![]() |
4 | 5 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
11 | ![]() |
13 | 14 | ![]() |
![]() |
![]() |
18 | 19 | 20 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
25 | 26 | 27 | 28 | ![]() |
![]() |
![]() |