eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ostrołęka: Pitbull kontra osobówka

REKLAMA
zdjecie 4903
fot. eOstrołęka.plfot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
zdjecie 4903
We wtorek wieczorem pod jadący ulicą Gorbatowa w Ostrołęce samochód osobowy wbiegł pies rasy pitbull.

- Niestety kierujący nie miał szans ominięcia zwierzęcia w wyniku czego doszło do zderzenia. Po uderzeniu wystraszony czworonóg uciekł w kierunku pobliskich bloków, przez co nie było możliwości sprawdzenia obrażeń zwierzaka. Natomiast w samochodzie został uszkodzony m.in. zderzak – informuje, mł.asp. Bożena Piersa z KMP w Ostrołęce.

Dokładne okoliczności zdarzenia oraz właściciela czworonoga ustalają ostrołęccy funkcjonariusze.

Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×