eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ostrołęka: Po pijanemu ścięła latarnię przy obwodnicy

REKLAMA
zdjecie 4023
fot. KMP w Ostrołęcefot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA
zdjecie 4023
Niemal 2 promile wydmuchała w alkomat kierująca osobowym renault, sprawczyni wypadku przy obwodnicy. Kobieta staranowała swoim autem jedną z latarni.

Do wypadku doszło dziś kilka minut po godzinie 13:00. Według wstępnych ustaleń kobieta kierująca samochodem marki renault jadąc od strony ulicy ks. Jerzego Popiełuszki straciła panowanie nad pojazdem i wypadła z drogi rozbijając auto o jedną z latarni.

- Badanie trzeźwości wykazało, że kierująca ma w swoim organizmie 1,8 promila alkoholu. Kobiecie zostało zatrzymane prawo jazdy. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z ostrołęckiego wydziału kryminalnego – poinformował nas mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29  30  1  2  3  4  5
×