eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ostrołęka pod „białą pierzyną”. Dawno nie było takiej zimy [WIDEO Z DRONA]

REKLAMA
zdjecie 1171
zdjecie 1171
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Ostatnio taki widok nawet w środku zimy ostrołęczanie mieli okazję oglądać kilka lat temu. W ostatnim okresie nawet jeśli w naszym mieście spadł śnieg, znikał szybko znikał. Warto nacieszyć się tym zimowym krajobrazem, bo kto wie, kiedy następnym razem będziemy mieli okazję zobaczyć Ostrołękę przykrytą śnieżnym puchem.

Śnieg, którego ostatnio mamy pod dostatkiem, może też sprawić wiele frajdy. Zabawy w śnieżki, lepienie bałwana, harce na sankach czy kulig (oczywiście tylko w bezpiecznej wersji) – to te aspekty zimowej aury, którą doceniają głównie najmłodsi.

Ale można też zauważyć piękno zimowego krajobrazu nie ruszając się z ciepłego domowego zacisza. Nie od dziś wiadomo, że z góry, z innej perspektywy i pewnego dystansu, wszystko wygląda inaczej, często lepiej. Spójrzcie jak prezentuje się Ostrołęka otulona białym puchem.

Nie mogliśmy przegapić takiej okazji, by uwiecznić spowite śniegiem miasto. Być może za rok takie okazji już nie będzie. Cieszmy się śniegiem, póki możemy – a okazji do zabaw na śniegu będzie w najbliższych dniach całkiem sporo. Według synoptyków na początku tygodnia może przybyć nawet do 40 centymetrów pokrywy śnieżnej.

 

 

 

Materiał filmowy 1 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
dk29 dk30  1  2  3  4  5
×