eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ostrołęka ponownie na ustach całej Polski

REKLAMA
zdjecie 5382
zdjecie 5382
REKLAMA

Te trzy wydarzenia sprawiły, że Ostrołęka w ostatnim czasie nieustannie gościła w serwisach informacyjnych największych polskich mediów. A my możemy się tylko zastanawiać - czy w tym mieście jest coś, co jeszcze może nas zaskoczyć?

7 marca - przesyłka w szkole

Hat-trick niespodziewanych wieści rozpoczął się od... "przesyłki od Al Kaidy". 42-latek w ten nietypowy sposób postanowił zażartować w Szkole Podstawowej nr 10 im. Jana Pawła II. Ów jegomość oznajmił, że ta przesyłka pochodzić może od terrorystycznej organizacji. Żart, jak żart, ale w szkole potraktowano go poważnie. Zarządzono ewakuację, wezwano służby. Pirotechnicy sprawdzili przesyłkę. Były w niej... damskie buty.

ZOBACZ: Znamy kulisy „przesyłki od Al Kaidy” w SP 10. Aż trudno w to uwierzyć!

8 marca - uwolnienie Amelki

Minął dzień, a znów o Ostrołęce zrobiło się głośno. Tym razem za sprawą policji - a konkretniej, funkcjonariuszy, którzy dokonali uwolnienia chyba najbardziej poszukiwanych zakładniczek w kraju. Dzień wcześniej w Białymstoku doszło do uprowadzenia 25-letniej kobiety z 3-letnią córką. Odnalazły się... w gminie Troszyn, tam też zatrzymano domniemanego porywacza. Kobieta z dzieckiem trafiły do ostrołęckiej komendy, a Ostrołęka trafiła na czołówki serwisów informacyjnych.

ZOBACZ: Porwanie w Białymstoku: Uprowadzona 3-latka i jej matka uwolnione! Były w okolicach Ostrołęki!

11 marca - rajd kradzionym... autobusem

To, co wydarzyło się dwa dni temu, to zdarzenie z gatunku tych, które - jak mawiał klasyk - "filozofom się nie śniły". Jeżeli ktoś by nam powiedział, że w Ostrołęce 29-latek ukradnie autobus komunikacji miejskiej, choć nie ma uprawnień do kierowania autobusami - nie uwierzylibyśmy. Ale jeszcze bardziej byśmy nie uwierzyli, gdyby dodać fakt, że mężczyzna był nietrzeźwy, a autobusem dojechał niemal pod sam blok, gdzie mieszka. Już na parkingu spowodował kolizję z zaparkowanym audi. Wczoraj o tej sytuacji mówiono we wszystkich serwisach. A my dalej się szczypiemy, czy to na pewno jest prawda.

ZOBACZ: Ale akcja! Tak wyglądała kradzież autobusu MZK. Zobacz WIDEO

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
dk29  30  1  2  3  4  5
×