eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ostrołęka: Radni rozliczyli prezydenta miasta [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Roczna praca prezydenta Ostrołęki została dziś oceniona przez miejskich radnych. Zdecydowaną większością samorządowych udzielili Łukaszowi Kulikowi absolutorium z wykonania ubiegłorocznego budżetu i przyjęli sprawozdanie finansowe.

Głosowanie nad sprawozdaniem finansowym za 2021 rok i udzielenie absolutorium z wykonania budżetu z ubiegłego roku odbyło się podczas czwartkowej sesji Rady Miasta Ostrołęki. Oba projekty uchwał procedowały wcześniej wszystkie komisje rady wydając pozytywne opinie. Dokładnie takie same opinie wydała w obu przypadkach Regionalna Izba Obrachunkowa.

Ostatecznie taki sam werdykt zarówno w sprawie sprawozdania finansowego jak i absolutorium wydała zdecydowana większość miejskich radnych. Przeciw udzieleniu absolutorium głosowało dwóch rajców, dwóch kolejnych wstrzymało się od głosu.

Wcześniej radni debatowali nad raportem o stanie miasta za ubiegły rok i po trwającej kilkadziesiąt minut dyskusji zdecydowali się udzielić prezydentowi wotum zaufania.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
grudzień 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11 dk12  13 dk14  15 dk16 dk17
 18 dk19  20  21  22  23  24
 25  26  27  28  29  30 dk31
×