Ostrołęka. Rodzice: "Nie ma miejsc dla naszych dzieci". Co dalej z naborem do przedszkoli?

Sygnały od rodziców otrzymujemy już od kilku dni. - Miał rozpocząć się nabór uzupełniający, ale okazuje się, że nie ma miejsc. Czekamy i nie wiemy co robić - czytamy. Jak zaznaczają nasi czytelnicy, w ostrołęckich przedszkolach nie ma obecnie miejsc dla dzieci, które nie dostały się do nich w pierwszym naborze. Przypomnijmy, że ta sytuacja dotyczy 71 dzieci.
O nabór uzupełniający zapytaliśmy w Urzędzie Miasta. Jak się okazuje, zostanie on przeprowadzony, ale później, bo miasto poszukuje przedszkoli niepublicznych, które będą mogły przyjąć przedszkolaków do siebie.
- Na początku czerwca ogłoszony zostanie konkurs dla przedszkoli niepublicznych. Kiedy zostanie rozstrzygnięty, to dzieci, które nie mają obecnie miejsca w przedszkolach, będą mogły uczęszczać do przedszkoli niepublicznych na takich samych zasadach jak te dzieci, które uczęszczają do przedszkoli publicznych - poinformował nas Wojciech Dorobiński, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Ostrołęki.
Wasze opinie
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Zobacz również
Kalendarz imprez
| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 |
23 |
24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
1 |



1
2
9
15