eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ostrołęka: Spektakularny napad na bankomat przy Steyera. Wysadzili go w powietrze i ukradli całą gotówkę [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 1109
zdjecie 1109
Eksplozja ładunków wybuchowych całkowicie zniszczyła bankomat, fot. eOstrołęka.plEksplozja ładunków wybuchowych całkowicie zniszczyła bankomat, fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA

Dziś w nocy nieznani sprawcy okradli bankomat przy Biedronce na ulicy Steyera. Podłożyli pod niego ładunki wybuchowe i wysadzili w powietrze. Z całkowicie zniszczonego bankomatu zniknęły wszystkie pieniądze.

Do kradzieży doszło dziś około godziny 3:00 nad ranem. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że nieznani sprawcy do kradzieży użyli ładunków wybuchowych. Eksplozja całkowicie zniszczyła bankomat. Zniknęła także cała znajdująca się w nim gotówka. Na miejscu obecnie prowadzone są czynności wyjaśniające.

- Po godzinie 3:00 nad ranem otrzymaliśmy zgłoszenie o zniszczeniu bankomatu przy ulicy Steyera w Ostrołęce. Na miejsce skierowany został patrol policji, który potwierdził zdarzenie. Cały teren został dokładnie zabezpieczony, obecnie na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-procesowa, której celem jest zebranie jak największej ilości materiałów niezbędnych do ustalenia sprawców kradzieży z włamaniem. Na miejscu czynności wykonywał także zespół policyjnych pirotechników – poinformował nas st. asp. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w

To nie pierwszy przypadek próby zniszczenia tego bankomatu i kradzieży gotówki znajdującej się w nim. Do podobnego zdarzenia doszło w październiku 2012 roku - Ukradli samochód, którym wyrwali bankomat spod Biedronki [ZDJĘCIA] Wówczas sprawcy do napadu  użyli kradzionego samochodu, którym wyrwali bankomat z mocowań. Szczęśliwie nie udało im się dostać do kasetek z pieniędzmi. Zniszczony bankomat porzucili kilkanaście metrów dalej.

Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
dk29 dk30  1  2  3  4  5
×