eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ostrołęka: Światowy Dzień Uśmiechu w Morskiej Krainie z mnóstwem atrakcji dla dzieci [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 4610
REKLAMA

W sobotę 7 października w Ostrołęce odbyło się wspólne świętowanie Światowego Dnia Uśmiechu. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie Mazowieckie Inicjatywy Społeczne i Salę Zabaw "Morska Kraina".

Światowy Dzień Uśmiechu to święto obchodzone od 1999 roku. Jego celem jest zwrócenie uwagi na to, jak ważny jest uśmiech i jak wiele potrafi zmienić w naszym życiu. Impreza w Ostrołęce była doskonałą okazją, aby spędzić czas ze znajomymi i rodziną w miłej i radosnej atmosferze.

W programie imprezy znalazły się m.in. darmowe warsztaty SLIME, konkurs plastyczny z nagrodami, nieograniczony dostęp do sali zabaw i darmowe przekąski.

W konkursie plastycznym "Co sprawia, że się uśmiecham?" udział wzięło 14 młodych i radosnych artystów. Ich prace były niezwykle różnorodne i pomysłowe. Jury nagrodziło każdego z uczestników. Trudno było wybrać te najlepsze, każda praca wyróżniała się czymś wyjątkowym. Atrakcyjne nagrody wręczył dzieciom Mariusz Popielarz, dyrektor ostrołęckiej delegatury Mazowieckiego Urzędu Marszałkowskiego, przedstawiciel głównego partnera, jakim był Samorząd Mazowsza oraz Krzysztof Wojdyna, prezes stowarzyszenia Mazowieckie Inicjatywy Społeczne - organizator wydarzenia.

zdjecie

Na warsztatach SLIME uczestnicy mieli okazję nauczyć się, jak samodzielnie wyczarować tę popularną zabawkę. Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem, a ilość miejsc została wyczerpana jeszcze przed wydarzeniem.

Oprócz tego, na uczestników imprezy czekały m.in.: wata cukrowa, tatuaże, zabawy animacyjne, gry planszowe, poczęstunek oraz darmowa sala zabaw.

Podczas imprezy odbyło się również spotkanie z przedstawicielami fundacji DKMS. Organizatorzy zachęcali do rejestracji w bazie danych potencjalnych dawców szpiku kostnego, aby pomóc chorym na białaczkę.

 

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

zdjecie

 

REKLAMA
Materiał filmowy 1 :
Materiał filmowy 2 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
luty 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29  1  2  3
×