Ostrołęka w barwach narodowych na Święto Niepodległości [ZDJĘCIA]

Budynek zajmowany wspólnie przez Urząd Miasta i Starostwo Powiatowe, Muzeum Żołnierzy Wyklętych oraz dzwonnica przy kościele farnym - wyłącznie te trzy budynki oświetlone dziś zostały w barwach biało-czerwonych w związku z Narodowym Świętem Niepodległości. Patriotyczne iluminacje były w tym roku wyjątkowo skromne, ale... piękne! Zobaczcie sami na naszych zdjęciach.



Wasze opinie
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Zobacz również
![Dzień Niepodległości w Baranowie [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/m/74442959_474005866655532_4953857137957666816_o.jpg)
Dzień Niepodległości w Baranowie [ZDJĘCIA]

Wojciech Zarzycki w Święto Niepodległości: "Mamy być z czego dumni"
![Patriotyczne śpiewanie w OCK. Przybyły tłumy ostrołęczan! [WIDEO, ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/m/spiewanieock.jpg)
Patriotyczne śpiewanie w OCK. Przybyły tłumy ostrołęczan! [WIDEO, ZDJĘCIA]
![Uroczysta sesja Rady Miasta Ostrołęki z okazji Święta Niepodległości [WIDEO, ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/m/sesja_listopad_2019.jpg)
Uroczysta sesja Rady Miasta Ostrołęki z okazji Święta Niepodległości [WIDEO, ZDJĘCIA]

Mirosław Augustyniak: "Świętujemy z radością i refleksją"
![Tłumy na warsztatach „Barwy Niepodległej” w Muzeum Kultury Kurpiowskiej [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/m/barwy_niepodleglej_2019.jpg)
Tłumy na warsztatach „Barwy Niepodległej” w Muzeum Kultury Kurpiowskiej [ZDJĘCIA]
Kalendarz imprez
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
28 | 29 | 30 | 31 | ![]() |
![]() |
![]() |
4 | 5 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
11 | ![]() |
13 | 14 | ![]() |
![]() |
![]() |
18 | 19 | 20 | ![]() |
22 | ![]() |
![]() |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | ![]() |